Aaa zatrudnimy clowna, sztuka teatralna

Autor: Robert Jaworski
Źródło: TEATR MONTOWNIA

Sztuka współczesna wcale nie musi być dziwna. Dobrze poznać różne jej oblicza, aby dobrze ją ocenić. W dużej ilości działań artystycznych wielu galerii łatwo stracić orientację. Karina Marusińska czy jakiś zupełnie inny artysta? Sporo zależy tutaj od indywidualnych pragnień,jak również od przyzwyczajeń estetycznych widza, bądź zwyczajnie od jego gustu. Należy jednak poszerzać ciągle wiedzę o nowych artystach.

Natalia Brożyńska to niesamowicie młoda ,a także utalentowana studentka z łódzkiej PWSFTviT, która uczyła się na wydziale animacji i efektów specjalnych. Jako pracę zaliczeniową na I roku studiów stworzyła wspaniały film animowany „Drżące trąby”, który dzięki humorystycznym akcentom, świetnej realizacji oraz zupełnej bezpretensjonalności od razu uzyskał popularność internautów. Dzieło opowiada historię animowanych bohaterów: Pafnucego (Trąbczyńskiego) i Kalasantego (Jewstachijewicza-Sokowa), jak również Prosiaka-statysty. Został on obejrzany jak dotychczas przez około ćwierć miliona odbiorców. Autorka posiada w dorobku również mniej znane animacje. Kanały internetowe ,a takżei specjalne programy telewizyjne oferują w tym wypadku sprytne i łatwe rozwiązaniem, które pozwala każdemu znaleźć odmienne wiadomości na temat filmów wzmiankowanej autorki. Kto potrzebuje dowiedzieć się więcej może także wpisać w swoją wyszukiwarkę internetową frazę Natalia Brożyńska (idź do strony).

Karina Marusińska to absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Zajmuje się wzornictwem ,a także projektowaniem ceramiki. Odbywała studia w ramach licznych programów stypendialnych: w Hiszpanii, we Francji, w Warszawie. Teraz działa ona na wrocławskiej ASP jako asystent w Pracowni Projektowania Ceramiki Użytkowej. Jest od 2012 roku doktorantką na Wydziale Ceramiki i Szkła. Ponadto zajmuje się także dydaktyk, jest animatorką kultury, organizatorką imprez artystycznych, a także popularną inicjatorka wydarzeń społecznych. Podejmuje działania z zakresu dizajnu, performance, instalacji, video, czy fotografii. Eksperymentuje wiele w ramach intrygujących działań artystycznych. Własnymi dziełami bada wiele procesów granicznych, porusza zagadnienia związane z problemami ekologicznymi oraz z socjologią. Więcej na:

Cudownym pomysłem będzie również zapoznanie się twórczością Anny Halarewicz.

Zobacz większą ilość informacji, a zobaczysz podobne materiały, które na pewno także Cię zaciekawią. Nie wahaj się zatem i użyj linku automatyczna toaleta miejska.

Anna Halerewicz Pochodzi ona z Wrocławia. Moda i jej wpływ na człowieka to istotne motywy jej dzieł czy rysunków. Miała sporo wystaw, a jej różnorodne prace można też było jak do tej pory podziwiać w wielu gazetach takich jak chociażby Twój Styl, Exklusive, Bluszcz, Wprost, Viva!Moda, Take me, Elle, Barrel. Rekomendowane wystawy tychże artystek można też odnaleźć w prasie specjalistycznej czy broszurach kulturowych, dostępnych w mieście. Wizyty na wystawach artystów wcale nie muszą być przesadnie kosztowne. Wręcz przeciwnie, są one zazwyczaj świetnie dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych zwykłego konsumenta. Wiele z nich jest nawet zupełnie za darmo.Dobra galeria ze sztuką, przykładowo z dziełami Anny Halerewicz to miejsce, jakie zdecydowanie warto odwiedzić poszukując intrygujących doznań estetycznych.