Polska jest krajem pięknych kobiet, to może potwierdzić każdy, kto odwiedził Polskę choć jeden raz w życiu. Nie może więc dziwić, że w naszym kraju nie brak dobrze rokujących modelek a co za tym idzie projektantek modowych.

Jedną z nich jest bez wątpienia Domi Grzybek. Studentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi swą poważną karierę stylistki mody rozpoczęła około roku temu. Jej projekty charakteryzują się tym, że są one zachowane w stylu casual, który jest trendy wśród młodych osób. Stroje stworzone przez Domi Grzybek zostały już wyróżnione przez bardzo wiele uznanych pism tj. Elle, Glamour czy Vanity Teen. Również doświadczeni styliści wyjątkowo pochlebnie wypowiadają się na temat działalności Domi Grzybek.

Sama Domi Grzybek bardzo otwarcie mówi o tym, iż ją projektowanie ubrań bardzo uszczęśliwia. Mówi również o tym, że to co zakładamy na sobie każdego dnia nie może wprawiać nas w zły nastrój. Dla niektórych osób przecież ubrania mogą się okazać swoistym nośnikiem informacji. Stroje mają dla niej w sobie pewien skryty komunikat, który trzeba umieć jedynie odpowiednio rozszyfrować.

Autor: Clearly_Ambiguous

Szczęśliwa moda to taka, która powoduje, iż wokół nas zauważalna jak i odczuwalna jest ogromna doza energii. Moda (sprawdź koniecznie – garnitur na miarę wrocław) ma więc pobudzać i wprowadzać nas w optymistyczny humor. Takowymi regułami kieruje się w swojej pracy projektantki Domi Grzybek.

W trochę innej dziedzinie spełnia się inna młoda kobieta, jaką jest Pola Zag. Jej profesją jest tworzenie biżuterii. Jak każda z pań Polaga Zag kocha nosić, coś co jest unikatowe. Jej przygoda z projektowaniem biżuterii rozpoczęła się w momencie, gdy nie mogła zakupić bransoletki pasującej do jej gustu. To skłoniło ją do zaprojektowana czegoś tylko dla siebie. Z upływem czasu zainteresowanie jej projektami stało się tak olbrzymie, że powstawały kolejne samodzielnie zrobione kolekcje, którymi zachwycają się panie nie tylko w Polsce. Pola Zag projektuje niewiarygodne przedmioty, które są olbrzymią alternatywą dla klasycznej biżuterii. Od niej odróżnia się praktycznie wszystkim, począwszy od oryginalnej formy, skończywszy na surowcach, które są użyte do jej produkcji.