Porządny facet ma sposobność wyboru wielu przyborów takich jak ałun, które pomagają zadbać o skórę. Co zatem powinno wylądować w szafce takiego mężczyzny?

maszynka do golenia

Mądrze jest zacząć od przeglądnięcia szafki w łazience pod kątem kremów i balsamów. Różnego rodzaju kremy pomogą zatroszczyć się o skórę. W każdym wieku skóra potrzebuje odmiennych witamin, przez to jeżeli mężczyzna jest np. w okolicach trzydziestki to może kupić serię kremów przeznaczoną właśnie dla tego przedziału wiekowego. Dodatkowo przy pielęgnacji skóry dobrze jest nabyć balsam, gdyż są znakomite do stosowania po goleniu.

Golenie to regularna czynność każdego mężczyzny. Pragnąć się bardzo dobrze prezentować trzeba zatroszczyć się o gładkie i dokładne golenie. Jest to trudne do osiągnięcia przy zastosowaniu jednorazówek czy najtańszych maszynek kupionych w markecie. Najgładszą skórę osiągniemy przy zastosowaniu brzytwy do golenia, ale nie jest to na pewno narzędzie dla niepewnych rąk. Golenie brzytwą wymaga odpowiedniego treningu, ale daje znakomite efekty. Tu dobrze jest zaopatrzyć się w dobry pędzel do golenia.

Drugą interesującą opcją jest klasyczna maszynka do golenia. Jako ostrza stosuje się żyletki. Są one bardzo solidnie wykonane i wytrzymałe. Te maszynki wybornie się prezentują – ich stalowe obudowy rzeczywiście przywołują obrazki z klasycznych filmów.

W przypadku skaleczeń dobrze jest zastosować ałun. Umożliwia on na szybkie przystopowanie krwotoku. Jasne jest że nawet staremu wydze zdarzy się moment nieostrożności. Wtedy dobrze posiadać ałun w pobliżu, bo w tego typu sytuacjach może być niezastąpiony.

Warto poświęcić czas swojej szafce i uzupełnić ją w oryginalne i wytrzymałe rzeczy. Możemy kupić od razu zestaw do golenia i najbardziej przydatne kremy.

Zajrzyj do artykułu, który umieściliśmy pod tym linkiem oraz czytaj jeszcze (https://a2clinic.pl/) na ten temat, który na pewno Cię zaciekawił. Nie czekaj!

Inne akcesoria jak droższe kremy czy balsamy można dokupywać po jakimś czasie. Warto podczas zakupu patrzeć nie tylko na ceny, ale popatrzeć na jakość. W końcu często raz kupiony sprzęt może służyć przez wiele lat.

Źródło: facetaria.pl