Konsole już na dobre przyjęły się w polskich mieszkaniach. Kiedyś najpopularniejsze były komputery PC, ale teraz dzięki coraz to niższym cenom , bardzo często można spotkać konsole. Również to właśnie konsole wręczane są w prezencie. Czy aby na pewno to wybór dla każdego?

gry na konsole 2
Na pewno trzeba zwrócić uwagę, że gros gier dostępnych na ps3 i xboxa skierowana jest zdecydowanie do męskiej części odbiorców. To się zmienia i dużo więcej nowych tytułów jest odpowiednich dla wszystkich, albo wydawanych jest z myślą o kobietach. Jeśli przejrzymy np. gry na Xbox 360 to można zauważyć, że jak na razie nadal dominują tytuły ściśle męskie jak bijatyki czy strategie.

Która konsola?To też problem przy zakupie pierwszej konsoli. Konsola Sony Playstation dawniej dominowała na rynku, ale Xbox i jego duże możliwości spowodowały, że statystyki sprzedaży PS3 i Xboxa są zbliżone. Kierując się wyborem konsoli najlepiej zobaczyć, jakie gry są dostępne na daną konsolę. Niektóre tytuły dostępne są jedynie na konkretnym sprzęcie, jak np. w Halo można pograć tylko na Xbox360. Ceny obu sprzętów są zbliżone, więc tutaj ważne są też inne charakterystyki.

Wkrótce nowa generacjaJeśli gracz może wstrzymać się z kupnem to być może warto poczekać niecały rok. Jeszcze w 2013 będzie premiera nowej, czwartej generacji PlayStation. Również niedługo jest premiera nowego Xboxa. Nowe generacje pojawiają się nieczęsto, bo co parę lat. Dzięki temu kupując aktualną wersję będziemy mieli gwarancje, że nowe gry będą prezentowały się najlepiej jak tylko można.

Duży wybór
Na obie konsole jest bardzo duży wybór gier. Obie generacje są już dobrych parę lat na rynku i przez to zostało wydanych na nie wiele tytułów. Fani sportu będą pewnie kupowali gry jak Fifa. Są też i bijatyki czy gry wyścigowe. Wbrew pozorom gry mogą kształcić – jest do wyboru dziesiątki. Jako potwierdzenie można przejrzeć gry przygodowe na PS3.

Przejdź do meritum oraz przeczytaj szczegóły (http://www.karlhausmann.com/pl/kategoria-produktu/akcesoria/) na przedstawiany wątek na innych portalach – z pewnością Cię pochłoną kompletnie. Sprawdź to teraz.

Takie gry świetnie rozwijają umiejętności manualne i inteligencję.

Możliwości konsol
Konsole to nie tylko gry. To już domowe centrum rozrywki – łatwo można na nich odtwarzać filmy DVD, przeglądać internet. Sposobów użycia nowych konsol jest sporo.

Jak dobrze widać konsole mają sporo opcji zastosowania. Od strategii po gry zręcznościowe – każdy znajdzie coś odpowiedniego. Dlatego wygląda na to, że nadal długo konsola będzie sprawdzonym wyborem.