Które sporty są najchętniej oglądane przez rodaków? Na pewno futbol, mimo faktu, że nasi zawodnicy kiepsko pokazali się w trakcie Euro 2012. Na drugim miejscu lokują się skoki narciarskie. To niszowa dyscyplina, która została mocno rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego kluczowych występów były oglądane przez miliony rodaków. To znana sytuacja, że zwycięstwa w danej dyscyplinie przekazują zainteresowanie nią szerszej publiczności. Podobnie prezentuje się tenis live.

Odzież sportowa

Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Agnieszka Radwańska w tym roku doszła aż do finału wielkoszlemowego Wimbledonu, a w głównym zestawieniu najlepszych tenisistek globu zajęła rewelacyjną drugą pozycję. Jej wiktorie sprawiły, że Polacy zafascynowali się tenisem. Obywatele z entuzjazmem widzieli ją w roli dzierżącej polską flagę w czasie otwarcia Letnich Igrzysk Olimpijskich w stolicy Zjednoczonego Królestwa. Fani sportu bardzo zasmucili się, kiedy po fatalnej grze została wyeliminowana z turnieju olimpijskiego. Wielkie zafascynowanie sportem łączy się niestety z olbrzymimi oczekiwaniami, z tym wyraźnie jeszcze Agnieszka Radwańska sobie nie potrafi radzić.

Ten artykuł wydaje się niesłychanie zajmujący? Jeżeli tak, to sprawdź także pozostałe polecane treści, gdyż są równie ciekawe i pochłoną Cię całkiem.

Lecz to się na pewno zmieni, kiedy dorośnie do swojej roli w oczach kibica. Dobrą tenisistką jest też Serena Williams.

A polubienie tenisa da się zauważyć patrząc na pnące się w górę wyniki publiczności jej zawodów, a także po aktywności mieszkańców Polski. Coraz więcej żaków wybiera w ramach wychowania fizycznego tenis ziemny. Coraz częściej można spotkać w parkach mieszkańców odbijających piłeczkę na ogólnodostępnych kortach. Dużą popularnością cieszą się hale, w których można wypożyczyć kort na parę gier. Powstaje procent pijalni piwa, gdzie można pooglądać tenis na żywo w internecie.

Również w WWW funkcjonuje trochę witryn, których problematyką jest tenis radwańska. Wyniki, sprawozdania, statystyki – wszystko, co musisz wiedzieć. Można wyrokować, że takich serwisów powstanie sporo więcej. Przed Agnieszką jeszcze kilkanaście lat grania, trzymajmy kciuki, by wygrywała, ponieważ wtedy ten sport ma możliwość na zawsze już wejść do panteonu sportów narodowych.