Nim lato na stale zagości w naszej garderobie musimy zmierzyć się z nadciągająca szybkimi krokami wiosną. Wraz z jej nadejściem po-odstawiajmy w ciemny kąt ciężkie ciuchy i otwórzmy się na wiosenną garderobę. Zwolnijmy miejsca na półkach i popakujmy zimowe kurtki tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Nim jednak przyjdzie nam wskoczyć w szorty i dopasować do tego bluzeczki bez rękawów, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych grubych, ale delikatnych płaszczach, które będą w sam raz do wiosennych spacerów po parku.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej ciepłe, dlatego na cieszenie się płaszczami mamy tak naprawdę mało czasu,bo tylko kilka tygodni. A że pogoda lubi płatać figla, wkładanie lżejszych ubrań w nadchodzących tygodniach całkowicie może stać mało praktyczne. Jednak nie bójmy się, drogie panie i już przyszykujmy portfele, aby w najbliższym czasie stylowo.

Tej wiosny będziemy nosić płaszcze z dawnych lat. Przetrząśnijmy, więc zasoby naszych mam i babć i sprawdźmy, co możemy z nich wydobyć i dopasować do teraźniejszych modowych wariacji. Na przekór porze roku, która jest zwykle bogata w barwy rodzącej się natury dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie brąz. Ku rozpaczy fanek jasnych barw takie w zasadzie się nie pojawiają. Krój płaszczy jest dobrze znany i lubiany, a długość jest zakrywa pośladki. Jeśli ktoś tęsknił za trenczami to tej wiosny będzie się mógł nimi zachwycać na nowo. Ciuchy których znakiem charakterystycznym są wyraźnie i gruby pas podkreślający smukłość sylwetki, znów zagoszczą w naszych miastach.

Materiały, z których wykonane będą płaszcze, usatysfakcjonują kobiety tęskniące za modowym stylem z lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie konieczne akcesoria, które tej wiosny uczynią z Ciebie królową.