Natalia Siebiuła to jedna z szalenie zdobnych polskich projektantek współczesnego pokolenia. Obecnie pracuje ona nad ugruntowaniem swej pozycji w przestrzeni modowej. Projektuje ona stroje, które są zespoleniem nowoczesności jak również i funkcjonalności. W swojej twórczości nie kieruje się zbytnim przepychem, dlatego też jej stroje nie są zbyt przerysowane jak również i ekstrawaganckie. Dla Natalii Siebuły moda jest tylko elementem, który będzie swoistym dodatkiem dla osobowości. Ma ją podkreślać, a nie jak widzimy to w bardzo wielu kreacjach tworzyć.

Autor: Kostrzewa PR
Natalia Siebuła swoje inspiracje czerpie z otoczenia, w którym codziennie egzystuje. Na przykład dużym natchnieniem dla Siebuły jest obserwowanie miasta w przeróżnych porach dnia i nocy. Ludzie w różnych porach dnia mają zupełnie inne oblicza, pojawiają się widoczne różnice w ich zachowaniach jak również ubiorze. Jej projekty czerpią wiele także z dźwięków oraz muzyki. Jej zdaniem moda powinna odnosić się do muzyki. Tylko w chwili, gdy w pełni pasują do siebie można powiedzieć o tym, że mamy do czynienia z harmonią. Jak mówi sama projektantka najistotniejsze w jej pracy jest to, aby być zdolnym do refleksji na codziennym życiem. Jedynie pod wpływem takich emocji realne jest stworzenie czegoś wyjątkowego.

Żona Króla Leara - Izabella Olejnik,Wojciech Wiliński

Autor: P. Gamdzyk
Źródło: Kostrzewa

Anna Ławska natomiast jest jedną z wyjątkowo uzdolnionych projektantek biżuterii, jaka pokazała się w ostatnim czasie na naszym rynku. Jej biżuteria odznacza się dużymi walorami wizualnymi. Wysublimowana estetyka przy tym nie wpływa na jakość oraz solidność projektowanych przez nią produktów.

Nie czekaj – jeżeli podoba Ci się ten wpis, to do zweryfikowania (http://www.pokazy.net/teatr-ognia-szczecin) są również podobne treści na stronie, która znajduje się pod wskazanym linkiem.

Gro kobiet chce mieć do dyspozycji elementy zaliczane do jej kolekcji, albowiem Ławska wielką uwagę przywiązuje do unikalnego wzornictwa, które odznacza ją od innych projektantów. Jej kolekcje opierają się w szczególności na elementach graficznych, które wyróżniają się znaczną delikatnością.

To właśnie takie połączenie spowodowało, że mamy do czynienia z projektantką, która szybko zdobyła uwielbienie bardzo wymagających klientek, które potrafią wydać sporo pieniędzy, aby tylko nabyć naszyjnik bądź bransoletę, która jest przez nią zaprojektowana jak i zrobiona.