Autor: Clarks
Jeżeli jesteś pasjonatką albo pasjonatem mody, ale niestety stan portfela nie wskazuje na to, byś mógł czy mogła wydać bez problemu kilka lub kilkanaście tysięcy złotych na zakupy, nie ma się co martwić, gdyż sklep h&m zaspokoi najbardziej wymagające gusta.

Co pewien czas marka h&m współpracuje z osobami ze świata wielkiej mody, tworząc razem nietypowe kolekcje w stosunkowo atrakcyjnych cenach, na które mogą sobie pozwolić także właściciele o mniejszym stanie konta. Jako przykład warto przedstawić projekty przygotowywane razem z Versace, Jimmy Choo, Anną dello Russo czy Karlem Lagerfeldem. Można się jednak trochę zdenerwować na wcześniejsze zdania, gdyż ceny takich ciuchów nie odpowiadają tym, które zazwyczaj spotkać możemy w sklepie. Te ceny są znacznie wyższe. Ale nie ma co się dziwić, bo wspomniane wyżej marki jak i osoby, są symbolem luksusu i mody z najwyżej półki, a to jak można się domyślić może kosztować.

Problemem jest, że kolekcje dostępne są tylko w wytypowanych sklepach, a dodatkowo rozchodzą się migiem. Która kobieta nie chciałaby posiadać w swojej kolekcji torby h&m marki Versace. Chcąc zatem upolować coś dla siebie należy przyjść w dniu tzw. premiery, najlepiej jeszcze na długo przed oficjalnym otwarciem sklepu, zająć miejsce w kolejce, a potem powalczyć z innymi, którzy podobnie jak my mają zamiar zabrać ze sobą do swoich szaf najlepsze „kąski”. Wbrew pozorom nie wygląda to w praktyce aż tak źle, jak brzmi, a tego typu wydarzenia przebiegają najczęściej w wesołej atmosferze.

Tym osobom którym przedstawiony sposób kupowania nie odpowiada zostaje liczyć na opcję zakupu odzieży z drugiej ręki. I nie chodzi tu bynajmniej o rzeczy używane ale o te, które posiadają w sprzedaży na przykład sklepy online, które oferują odzież (Sprawdź – Bielizna xxl) różnorodnych marek oraz z różnych sezonów. Tak więc, jeśli mamy chęć nabyć kozaki h&m, jaki już dawno ulotniły się ze sklepu, warto poszukać ich w sieci. Różne witryny internetowe, również te aukcyjne, mogą pomóc nam w zakupie wyśnionego modelu, którego nie udało nam się dostać w gdzie indziej.