Renomowana firma H&M istnieje już od kilku dziesięcioleci. w naszym kraju pionierski sklep H&M otworzono równo dziesięć lat temu. Ta szwedzka marka zdobyła wielki sukces na skalę globalną, bo udało się jej połączyć dobrej klasy ubrania z niezbyt wysokimi cenami. Jeżeli jeszcze dotąd nie kupowałeś odzieży tej marki, to najlepsza pora, by odwiedzić okoliczny sklep H&M.

Biała koszula zawsze w modzie

Autor: Nife
Źródło: Nife

Zanim to uczynisz, odwiedź oficjalną stronę internetową tego skandynawskiego potentata ubraniowego. Strona jest zaprojektowana też na smarfony i udostępnia sporo interesujących możliwości. Na portalu sprawdzisz, jakie produkty ma w ofercie stacjonarny sklep H&M. W ostatnim czasie marka H&M nawiązała współpracę z największą gwiazdą angielskiej piłki nożnej – przystojnym Davidem Beckhamem. Na witrynie jest króciutki klip reklamowy z udziałem piłkarza, który został wyreżyserowany przez słynnego Guya Ritchiego, świetnego reżysera filmowego, byłego partnera Madonny. Przystojny gwiazdor reklamuje ostatnią kolekcję bielizny dla panów. Wszystkie dostępne towary ujrzysz w praktycznym katalogu produktów.

Codzienna aktywność

Autor: Apteka-zdrowie.eu
Źródło: www.apteka-zdrowie.eu

Jeśli nie lubisz butików z ubraniami i chcesz zamawiać towary dla siebie (np. płaszcze H&M ) siedząc w wygodnym fotelu przed notebookiem, strona WWW firmy H&M oferuje ci praktyczne narzędzie – wirtualną przymierzalnię.

Żeby uzyskać świeże informacje na opisywane zagadnienie sięgnij po źródło (lookrowana.pl/) – one na pewno też Cię zaintrygują. Sprawdź to na własną rękę.

Na stronie ujrzysz niewiastę albo pana w samych slipkach, na którego będziesz mógł założyć wybrane pozycje ubraniowe. W ten sposób sprawdzisz, czy na przykład czerwona kamizelka pasuje do niebieskich spodni. Co najciekawsze, da się dopasować nawet twarz modela oraz zapisać daną konfigurację ubraniową na potem.

Strona firmy H&M oferuje dwadzieścia pięć procent zniżki na jeden produkt, jeżeli zapiszesz się do oficjalnego newslettera. To korzystna propozycja – będziesz otrzymywać najświeższe dane na temat mody darmowo i wybierzesz sobie ciuszek ze sporą zniżką przy pomocy bonu, który zrealizuje każdy sklep H&M.

Źródło: domodi