Wybór zaproszeń na ślub to coś więcej niż tylko zawiadomienie gości o terminie i miejscu wydarzenia. Oryginalne zaproszenia ślubne muszą dać gościom wyobrażenie czego mogą się spodziewać po Waszej ceremonii ślubnej. Jeśli zdecydowaliście się wziąć ślub i posiadacie wyobrażenie jak ten specjalny dzień powinien wyglądać, już dziś pomyślcie o zaproszeniach ślubnych dopasowując ich styl do planowanej uroczystości.

Nim zaczniesz projektować czy też wybierać swoje wymarzone zaproszenia wybierania swoich wymarzonych zaproszeń, przygotuj listę gości. Pozwoli Ci to zebrać potrzebne dane, ile faktycznie zaproszeń potrzebujesz. Przemyśl, co chcesz aby zaproszone osoby wiedziały o przyszłej uroczystości. Na pewno powinny znać, lokalizację oraz datę. Niemal 90% projektowanych w naszej firmie zaproszeń zawiera prośbę o potwierdzenie przybycia z wyznaczoną datą, do której potwierdzenie powinno nastąpić. W dobrym guście jest też dodać do zaproszeń mapkę dojazdu na miejsce uroczystości.

Wesele pod namiotem

Autor: county marquees
Źródło: http://www.flickr.com

Większość przyszłych małżonków dodaje do swoich zaproszeń wiersz. Sporo projektowanych przez nas zaproszeń zawiera także co najmniej jedną prośbę skierowaną do Gości, w których narzeczeni z wyczuciem podpowiadają co sprawiłoby im większą przyjemność: podarowanie prezentu rzeczowego czy wręczenie koperty z gotówką.

Jeżeli fascynuje Cię tego rodzaju kwestia, zerknij na źródło (http://www.skupwozkow.com.pl/) w tamtym miejscu zawarte również Cię niezwykle zaintryguje. Nie czekaj zatem i kliknij tutaj!

Równie często zdarzają się prośby dotyczące kwiatów, które młodzi dostają od swoich Gości. I tak zamiast kwiatów młodzi proszą o zakup czegoś bardziej praktycznego, np. kupony Lotto. Wspomniane prośby mocno zakorzeniły się wśród młodych par i na pewno nie są postrzegane przez gości jako niestosowne, ważne jest aby zostały przedstawione w formie humorystycznego wierszyka, tak aby goście nie poczuli się przymuszani.

Rozważ swój budżet jaki możesz poświęcić na nabycie zaproszeń ślubnych. Koszt spersonalizowanych zaproszeń na ślub kształtuje się w zakresie 1,5 – 5 zł i w sporej części zależy od wybranych materiałów oraz technik wykonania.Zaproszenia na ślub można odnaleźć w sklepach papierniczych, hurtowniach dostarczających towar do kwiaciarni, specjalistycznych sklepach z akcesoriami ślubnymi z a także drukarniach. Z ofertą producentów zaproszeń można się również zapoznać podczas wystaw branży ślubnej.

Jeżeli zaintrygował Cię ten tekst, sprawdź przykłady (https://www.gohero.pl/drony-dji) zamieszczone tutaj. Na pewno odnajdziesz tu coś ciekawego dla siebie.

Można je także zamówić za pośrednictwem Internetu (link do producenta). Znajdziesz tam najszerszą gamę produktów w przystępnych cenach.

Gotowe zaproszenia wysyłamy lub dostarczamy osobiście minimum na 6-8 tygodni przed ślubem. Dobrze jest jednak rozdać zaproszenia na 3 miesiące przed weselem, aby osoby zaproszone mogły się odpowiednio przygotować. Warto także mieć przygotowaną większą liczbę zaproszeń. na wypadek wystąpienia pomyłki przy wpisywaniu danych personalnych zaproszonych osób czy też niespodziewanego powiększenia listy osób zapraszanych.

Wybrane zaproszenia powinny określać styl imprezy. Przy decydowaniu trzeba wziąć pod rozwagę kolor i gramaturę papieru, krój czcionki, rozmiary zaproszenia i ogólną jego formę. Pamiętać należy, że zaproszenia ślubne ręcznie robione powinny dać gościom pierwsze wyobrażenie o planowanej uroczystości.