kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Sklep H&M jest jednym z najczęściej spotykanych sklepów sieciowych w dużych miastach. Kolekcja tej sieci zawiera zarówno ubrania, jak i akcesoria, jak również różnego rodzaju akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Oferta na każdą partię odzieży jest niezwykle bogata i szeroka. Prkurtki dla dzieci – kurtki zimowe dla dzieci dla dzieci podzielone są według wzrostu i płci dziecka. Dla dziewczynek można kupić kurtki i płaszczyki w bardzo wielu dużej liczbie kolorów, dobrane do wzrostu i wieku. Kolekcja na wiosnę przewiduje kilka rodzajów tego rodzaju okryć. Dostępne są również okrycia dżinsowe w rozmaitych rozmiarach. W ofercie dla chłopców oprócz kurtek materiałowych i dżinsowych dostępne są także kamizelki i marynarki. W kolekcji na wiosnę oferowany jest spory wybór różnego typu kurtek.

Kurtki i płaszcze damskie

Zimowe kurtki H&M dla kobiet oferowane są w bardzo dużym wyborze. Są to kurtki krótkie i długie. Część z nich to kurtki puchowe i pikowane. Najczęściej występującym dodatkiem jest pasek do ściągania okrycia wierzchniego w talii. W ubiegłym sezonie tego rodzaju rozwiązanie było niezwykle często występujące. Pośród takich kurtek przeważają takie kolory jak czerń i brązowy. Częstym dodatkiem są futrzane kołnierze i obszycia kapturów. Poza typowymi kurtkami na bardzo niskie temperatury są również okrycia cieńsze, wykonane z różnych tkanin. Są one dostępne w wielu różnych kolorach. Oferta wiosenna natomiast przewiduje kurtki cieńsze i w większości krótkie. Często wybierane są krótkie kurtki skórzane z suwakiem z boku, wzorowane na tak zwanych ramoneskach. Oferowane są również okrycia dżinsowe. Okrycia takie.

Okrycia wierzchnie męskie

W ofercie męskiej sklep H&M posiada parę rodzajów kurtek na różne pory roku. Na zimę są to bardzo ciepłe kurtki puchowe, chroniące nawet przed dużym mrozem. Można również znaleźć bardziej eleganckie płaszcze dla panów z materiału, przeważnie czarne. Na cieplejsze pory roku sieć posiada kurtki o charakterze sportowym, z guzikami. Dostępne są one w wielu różnych wersjach kolorystycznych. Są to tak zwane kurtki koszulowe, będące tak naprawdę kurtką, ale mające wygląd koszuli. Kolekcja wiosenna na tę chwilę oferuje niewiele kurtek męskich.

Źródło: