Sklepy z ubraniami o charakterze sieciowym są aktualnie bardzo chętnie odwiedzane, zwłaszcza w większych ośrodkach miejskich. Liczba tego typu miejsc nieustannie rośnie, a zlokalizowane są one najczęściej w obrębie pasażów handlowych. Jedną z najbardziej popularnych marek tego typu jest H&M. Ubrania H&M odznaczają się zróżnicowanymi cenami, a także zróżnicowaną stylistyką Skierowane są do kobiet, mężczyzn i najmłodszych. Oferta jest niezwykle bogata, każda z części ubioru dostępny jest w bardzo wielu zróżnicowanych odmianach. W sklepach tej marki dostępne jest również obuwie. Kolekcja dla panów nie jest tak obszerna jak dla pań, wciąż jednak wybór ubrań jest niezwykle szeroki.

SpodnieAsortyment spodni w placówkach H&M jest niezwykle obszerny. Spodnie damskie H&M występują w wielu różnych stylach i krojach. Obecnie, zwłaszcza w ofercie dla pań, przeważają spodnie tak zwane rurki, czyli modele o bardzo wąskich nogawkach. Są to zwykłe spodnie dżinsowe lub spodnie materiałowe, o zróżnicowanym poziomie elastyczności. Ich barwy są niezwykle urozmaicone, spodnie można kupić nierzadko w bardzo rzucających się w oczy kolorach. Jednym z charakterystycznych rodzajów, są spodnie ciążowe. Posiadają one dodatkowy elastyczny pas materiału, ułatwiający ubieranie kobietom ciężarnym. Spodnie dla panów występują w paru zasadniczych modelach. Podzielone są według tych modeli, które posiadają nogawki szerokie, proste lub wąskie, jak również stan wysoki lub obniżony. W kolekcji męskiej także dostępne są dżinsy oraz spodnie z materiału, na przykład ze sztruksu.

Letnie spodnie od NIFE

Autor: NIFE
Źródło: NIFE

Obecnie niezwykle popularne wśród kobiet stały się legginsy. W punktach H&M można je dostać w ogromnym wyborze, o zróżnicowanych deseniach i barwach. Legginsy H&M stanowią sporą część oferty damskiej. Niektóre modele wyglądają jak spodnie, czasami mają kieszenie. Wzory są bardzo zróżnicowane, od popularnych geometrycznych, do których należą kropki czy paski, przez motywy zwierzęce, takie jak cętki czy zebra, aż po skomplikowan, wielobarwne desenie.

DodatkiW sklepach H&M jest bardzo duża oferta dodatków do odzieży. Będą to między innymi torby i torebki, wykonane z wielu rozmaitych tkanin i w rozmaitych wielkościach. Dostępny jest także szeroki wybór okularów przeciwłonecznych. W dużych ilościach reprezentowane są chusty, szaliki i apaszki lub czapki i rękawiczki, w zależności od obecnej kolekcji i pory roku. spodnie – masz więcej pytań?