Fascynacja młodzieży i dorosłych grami komputerowymi nie wyeliminowała co ciekawe zainteresowania grami zespołowymi, które umilą nam sobotni wieczór w domu, klubie czy świetlicy. Cymbergaj, piłkarzyki, bilard czy dart to gry, które pamiętają jeszcze nasi ojcowie, ale które nieustannie mają duże grono amatorów, gdyż dostarczają emocji i sprawiają, że zapominamy o upływie czasu, a jednocześnie pozwalają spędzić go w ciekawy sposób w otoczeniu przyjaciół czy znajomych.

gra w cymbergaja

Autor: kaythaney
Źródło: http://www.flickr.com

Stół do cymbergaja ze względu na wielki come back tej znana od lat gry, to dziś jedna z najchętniej kupowanych rzeczy już nie tylko do świetlic czy klubów, ale również do domów. Wybór stołów jest spory i pozwala na dobór odpowiedniego sprzętu w zależności od naszych potrzeb i posiadanych funduszy. Niektórzy producenci mają w swej ofercie również stoły, na których można zagrać w kilka różnych gier.

Chcesz zobaczyć prezentowany temat pod innym kontem? Jeśli tak, to najlepszym sposobem jest kliknięcie w ten link. W tamtym miejscu zweryfikuj szczegóły (http://www.scootive.pl/hulajnogi-wyczynowe/Hulajnoga-Native-Stem-Black).

Taki wielofunkcyjny stół posiada nakładki, które są zmieniane w zależności od typy gry, w jaką zamierzamy zagrać.

Sport-shop.pl - sklep sportowy

Źródło: Sport-shop.pl

Piłkarzyki to od lat jedna z najbardziej ulubionych gier, w które zaczynamy grać już jako dzieci. Współcześnie organizowane są także turnieje w piłkarzyki, na rozmaitych poziomach umiejętności i o określonym zasięgu. Działa na przykład Liga Dolnośląska, organizująca regularne turnieje, prowadzone są również mecze o Klubowy Puchar Polski. W Polsce mamy zarejestrowanych osiem klubów piłki stołowej, czyli popularnych piłkarzyków. Wybór stołów do piłkarzyków jest równie duży, co w wypadku wspomnianego wyżej cymbergaja. Jest to sprzęt sportowyumożliwiający socjalne spędzanie wolnego czasu i dostarczający niezapomnianych wrażeń dla wielu osób.

Następną modną grą, w którą nieraz chcemy grać w rozmaitych klubach, ale również w domu, są rzutki >>>*więcej, coraz częściej zwane „dartem”. Jest to gra pozwalająca na trenowanie precyzji, dokładności i cierpliwości. Reguły gry w darta mogą być różne, ale obecnie federacja PDC w dużej mierze je zestandaryzowała. Liczba turniejów w darta, jakie organizowane są na świecie, jest olbrzymia, a w Stanach Zjednoczonych czy na Zachodzie można w nich wygrać wartościowe nagrody. Rzutki i tarcze do darta możemy kupić niemal w każdym sklepie sportowym.