Dużo Polek nie może sobie poradzić ze swoją kobiecością. Mają duże problemy, aby ją zaakcentować odpowiednim strojem, czy makijażem. A przecież zdecydowanie powinnyśmy to czynić. Po to przyroda obdarzyła nas tego typu wdziękami, byśmy mogły mieć z nich użytek. Naturalnie, znajdą się wśród nas takie kobiety, które lepiej odnajdują się w stroju chłopczycy. Ale co z pozostałymi kobietami, które nie wiedzą, jak się kobieco ubrać? Postaramy się omówić parę podstawowych zasad.

Na pewno wszyscy się zgodzimy, że nic tak nie eksponuje kobiecych kształtów jak sukienka. Ten rodzaj ubioru został stworzony właśnie w tym celu, aby pokazać nasze atuty. Każdy, spytany na ulicy, mężczyzna, bez zająknięcia powie, że kobiety najkorzystniej prezentują się właśnie w sukniach. A więc, drogie panie, czas najwyższy zaopatrzyć się kilka fasonów, które zawsze muszą znajdować się w naszych garderobach. Sukienką, bez której nie mogłaby się obejść żadna elegancka kobieta, jest klasyczna mała czarna. To strój, który będzie dobry na dowolną okazję. Inne kolory nie są już tak wszechstronne i pasują do innych pór roku. Sukienki o kolorze kremowym doskonale służą nam wiosną, a te w kolorach pastelowych latem.

Jeżeli masz chęć zgłębić informacje na przedstawiany wątek, to odsyłam do linka (https://www.jagna.pl/biustonosze-miekkie-c-23_66.html) w którym odnajdziesz dużo interesujących informacji, które dokładnie opisują temat.

Ale to nie jest żadna żelazna zasada.

Innym kluczowym elementem kobiecego stylu są bez wątpienia buty. Jeżeli zależy nam na tym, aby wzbudzić pożądanie męskiej części społeczności, zakładajmy obuwie na wysokim obcasie. Szpilki są od dawna są symbolem seksapilu i wolności. Ale nie zapominajmy, że w takich butach trzeba się nauczyć się poruszać. Nie ma nic gorszego, niż widok panienki, która strasznie chwieje się na niebotycznych obcasach. Jeśli mamy lęk wysokości, zdecydujmy się na niższe półbuty damskie.


Nie zapominajmy o akcesoriach, które są prawdziwym uzupełnieniem stroju. Odpowiednia biżuteria, dobrana do sytuacji torebka, apaszka- tymi akcesoriami jesteśmy w stanie zmienić wyraz naszej stylizacji. Mnóstwo sieciówek gwarantuje nam pełen wachlarz garderoby dla kobiet. Dlatego odwiedzając sklep Deichmann możemy kupić i buty i torbę, jednocześnie. Prawdziwą wisienką na torcie jest makijaż, który musi podkreślić nasze walory i zakryć niedostatki.