półbuty

Autor: Deichmann
Źródło: Deichmann

Same modne ubrania nie spełnią swojego zadania. Można mieć szafę zapełnioną ciuchami z najnowszych kolekcji, dopasowanych do siebie i prezentujących się wspaniale, ale bez dobrych butów i innego rodzaju dodatków ten ubiór pozostanie bezbarwny. Modne i dające komfort buty są bardzo ważne. Niezależnie od tego czy kochamy wysokie obcasy, czy może jednak wolimy niższe buty, z pewnością wyszukamy coś dla siebie. Teraz na czasie są zarówno delikatne, ażurowe balerinki jak i wysokie, seksowne szpilki.

Trendy w 2012 roku są na tyle uniwersalne, że bez trudu uda się nam wybrać tak styl jak i kolorystykę butów, by doskonale eksponować styl naszego stroju. Niezależnie od wszystkiego powinnyśmy mieć czarne, eleganckie, najbardziej jak to tylko możliwe wygodne szpilki zara. Tak na wszelki wypadek – będą doskonałe tak na służbowym spotkaniu jak i na wieczornej imprezie. Powinnyśmy dobierać je niezwykle uważnie i nie oszczędzać zdecydowanie na tej parze butów.

Na letnie miesiące zdecydowanie powinnyśmy kupić choćby dwie pary sandałków i lekkich klapków. Jeżeli uwielbiamy japonki – nie wahajmy się, one nie wychodzą z mody w żadnym sezonie, a na upalne dni są doskonałe. Powróciły obecnie do mody buty jakby żywcem wyjęte z lat siedemdziesiątych. Na grubej platformie z dużym słupkowatym obcasem, odkrytymi palcami i zapinane na kostce. Jeśli nie czujemy się jeszcze pewnie w butach na wysokich obcasach od tego typu butów właśnie powinnyśmy zapoczątkować z nimi przygodę. Są dużo stabilniejsze niż zwykłe szpilki bershka, zatem łatwiej będzie nam przyzwyczaić się do poruszania się w takim obuwiu. Wiele modeli znajdziesz tu: Poćwiczmy w domu przed lustrem. Widok dziewczyny w butach na szpilkach poruszającej się jak żuraw jest powodem do żartów, zatem postarajmy się tego uniknąć. Nawet jeżeli prezentujemy się doskonale stojąc, efekt ten możemy zrujnować, kiedy nie będziemy umiałyelegancko poruszać się w szpilkach. Wystarczy kilka minut w mieszkaniu, by się tego nauczyć, a wówczas żadne szpilki nie będą nas przerażać. Dobrze jest sprawdzić jakie buty damskie są obecnie modne, żeby nasz strój był w całości wspaniały. Gdy wyglądamy pięknie, czujemy się piękne.