Trendy jesień 2013 to przede wszystkim duże pole do działania dla ludzi bawiących się modą. Znajdziemy pośród nich ponownie powrót do najmodniejszych kiedyś dodatków. buty na koturnie w wydaniu nowoczesnym, oraz dodatki z plastiku, będą smaczkami sezonu. Nie zabraknie także pośród tkanin motywów zwierzęcych, które pięknie będą współgrać z gładką fakturą reszty stylizacji.

biżuteria

Autor: Diva
Źródło: diva

Jeżeli pytamy o barwy, to moda jesień 2013 zachęci nas po raz kolejny do tworzenia kontrastujących zestawów. Wśród nich będzie dominować czarny i czerwień w wydaniu glamour. Popularne w ubiegłych zimowych kolekcjach fiolet i granaty, także nie będą źle widziane. Wspominając dla odmiany o fakturach, zapominamy natychmiast o kwiatach na rzecz tkanin gładkich. Pośród wzorów dozwolonych w tym roku, oprócz zwierzęcych, także powrócą motywy czerpane z geometrii. W dużo bardziej łagodnej niż na pokazach odmianie, trafią do sieciowych sklepów zarówno na ubiorach eleganckich, jak też bardziej swobodnych. Znów pojawi się wśród nich też pepitka.

W sprawie modnego obuwia, buty na koturnie będą zdecydowanie górować, nieodzownie jednak w wydaniu szykownym. Nadal zostają z nami zaczerpnięte z wiosny błyszczące metalem, oraz lakierowane akcenty. Co więcej pojawią się buty sznurowane – od których mogliśmy się odzwyczaić przez ostatnie parę sezonów.

trendy jesień 2013 to także obowiązkowe dodatki perfekcyjnie dopasowane do ubioru. Warto wybrać kontrast, ze względu na to,że muszą być widoczne. Wielkie bransolety zrobione z metalu, apaszki w panterkę, srebrne, długie wisiorki – różnorodność w tym temacie jest ogromna, ale każdy stylista podkreśli, że w modnym zestawieniu bez nich ani rusz. Pośród toreb sugerowanych na sezon jesienny 2013, do wyboru będą małe kopertówki i wielkie torby, najlepiej w efektownym, lakierowanym wariancie.

Moda jesień 2013 jest kultem kobiecości. Koniecznie będziemy eksponować sylwetkę i w zapomnienie odejdą ogromne kroje płaszczy, marynarek (www.noor.pl/pl/page/7/kolekcja/20/Marynarka%20br%C4%85zowa%20w%20krat%C4%99) i tunik. Najmodniejszy look tego sezonu, będzie posiadał w sobie coś drapieżnego. Czarne spodnie rurki z imitacji skóry będą praktycznie niezbędne, a zestawione z miękkim, obcisłym swetrem, stworzą stylizację dobrą przy każdej okazji.

Źródło: htttp://kraina-stylu.pl/