Kobiety od zawsze dążyły do tego, aby prezentować się świetnie. Wybór właściwego stroju to zawiła sprawa. Wymaga od płci pięknej wiedzy przede wszystkim o sobie. Musimy mieć na uwadze, co trzeba zakrywać, a co podkreślać. Stylizacja to nie jest błahy obszar, lecz wystarczy znać kilka łatwych reguł. W stylizacji ważna jest równowaga. Kiedy jest luźny dół, to będzie dopasowana góra. I odwrotnie.

Zaznaczajmy talię, ponieważ jest ona wyjątkowo kobiecym atrybutem. Jeżeli nie jesteśmy w stanie pochwalić się talią osy, często można poradzić sobie z pomocą paska. Jeśli chcemy prezentować się naprawdę niepowtarzalnie i wyszukanie, to wybierzmy sukienki top secret! Nie ma korzystniejszej możliwości, by zniewalać własną figurą. Dla każdej z pań znajdzie się odpowiedni rozmiar. Każdy sklep top secret prezentuje dużo fasonów i wzorów, z jakich można skorzystać.

Zazwyczaj wiosną i latem możemy pokazywać nasze walory, ubierając właśnie sukienkę. Trzeba tylko rozeznać się, na którą możemy sobie pozwolić. Jeżeli pragniemy wyglądać kusząco, wybierzmy właściwy krój, który wyeksponuje nasze kobiece wdzięki. Miejmy na uwadze, że rozciągliwe materiały mogą ukazać tuszę, zatem kiedy mamy z tym kłopot – unikajmy ich. Wspaniałą propozycją dla kobiet o bujnych biodrach i szerokich udach są kreacje w stylu lat 50. Z szerokim dołem. Idealnie podkreślą talię i zamaskują niedoskonałości figury. Gdy z kolei pragniemy sobie wyczarować biodra, zakładajmy suknię z baskinką. To również dobry pomysł dla kobiet, które mają potrzebę ukryć mały brzuszek. W takiej roli świetnie sprawdzą się też sukienki w kształcie trapezu. Gdy jesteśmy bardzo szczupłe, jesteśmy w stanie zdecydować się na sukienkę- bombkę. Długie suknie najlepiej wyglądają na wysokich kobietach, ale jeżeli możemy pochwalić się doskonałą figurą, możemy je zakładać bez względu na wzrost. Każda sukienka ma swój styl. Ważne jest, byśmy dobrze się w niej czuły. Jeśli będzie inaczej, nawet najmodniejsza kreacja może nas oszpecić. A przecież sukienki są po to, by poprawiać kobietom humor. Panowie także uwielbiają tę część naszej garderoby. Chyba nie należy pytać, dlaczego?