Tempo naszego życia wciąż rośnie a my co raz częściej zastanawiamy się nad tym, co naszym bliskim może przynieść radość i frajdę. Okazuje się często, że ulubione perfumy darowane co roku, stają się dającym się przewidzieć banałem. Często wiele prezentów nie przypada do gustu osobie obdarowanej a wręcz, może zostać odebrana jako przytyk.

Jak wybrać idealny prezent?

pokaz lotniczy

Autor: Vicki Burton
Źródło: http://www.flickr.com

Wybór odpowiedniego prezentu nie jest sprawą prostą i zmusza nas do pomysłowości i kreatywności. Przede wszystkim, aby nie pomylić się trzeba zastanowić się, jaka osoba którą chcemy obdarować jest na co dzień – czy lubi sporty ekstremalne takie jak lot szybowcem (link) i skoki na bungie czy lubi wizyty w spa i nic jej tak nie relaksuje jak masaż czy spotkanie ze stylistą. liczy się, aby podarunek był czymś niezwykłym i na długo pozostał w w myślach osoby, która została nim obdarowana.

Podarunki dla spragnionych przygód

Dla miłośników adrenaliny wyśnionym podarunkiem może być kurs spadochronowy czy szybka jazda samochodem wyścigowym.

Subaru Impreza z boku

Autor: Carl
Źródło: http://www.flickr.com

Miłośnicy przygód na pewno na długo zapamiętają egzotyczną podróż czy lot balonem. Obecnie coraz większą popularnością wśród rodaków cieszą się także różnego rodzaju kursy takie jak kurs latania samolotem.

Coś dla duszy i ciała

O podarunku takim jak fachowa sesja (ciąża zdjęcia) fotograficzna na pewno marzy większość Pań. Jest to wspaniały sposób aby pod okiem ekspertów zamienić się chociaż na jeden dzień w ulubioną gwiazdę kina lub po prostu uwiecznić naszych bliskich dla przyszłych generacji.
Innym idealnym podarunkiem, nie tylko dla łasuchów, może być masaż czekoladowy czy zaproszenie do salonu urody lub spa. woń olejków orientalnych w połączeniu z dźwiękami odprężającej muzyki i masażem zmniejszy największy stres oraz znużenie i napięcia skumulowane w ciągu lat.

Prezenty dla osób w podeszłym wieku

Jeżeli obdarować pragniemy osobę starszą, na przykład babcię czy dziadka możemy zdecydować się na upominek taki jak rejs po Odrze. Jest to perfekcyjny upominek dla tych, którym wysiłek fizyczny może sprawić trudność. Partycypanci rejsu statkiem będą mogli nie tylko podziwiać piękne widoki (np.

Jeżeli omawiany tekst Cię zainteresował, to kliknij ten link, to bardzo użyteczny artykuł, który opisuje podobne tematy.

*oferta) bez konieczności aktywnego zwiedzania, ale także bliżej poznać historię okolicy i tajemnicę zwiedzanych miejsc wsłuchując się w słowa przewodnika.

Pomysłów na doskonały podarunek jest wiele, tylko od naszej wyobraźni i pomysłowości zależy, czy pozostawi on ślad w pamięci osoby obdarowanej czy będzie następnym miłym ale bezużytecznym przedmiotem odstawionym na półkę.

Nie obawiajmy się eksperymentować z podarunkami i spełniać marzenia osób dla nas ważnych gdyż tylko takie podarunki zostaną na całe życie w ich pamięci.