To, co ubieramy, świadczy o nas. Wiele osób uznaje takie przekonania, które mówią, że kluczowe jest to, co każdy z nas posiada wewnątrz – charakter, osobowość. To naturalne, że tego gatunku cechy są kluczowe i powinny być szkłem, przez które patrzy się na innych. Jednakże rzeczywistość nie jest tak różowa.

Kobieta, która nosi atrakcyjne marynarki, jakie oferuje np. tegoroczna kolekcja Zara, jest lepiej widziana w oczach innych niż ta, która zakłada frywolne tuniki rodem z lat sześćdziesiątych.

Ciągle uważasz, że inni ludzie patrzą głównie na twoje walory charakteru? Cięzko jest zwalczyć taką naiwność i zacząć myśleć realistycznie. Proponujemy ci mały eksperyment umysłowy, niezwykle prosty, który może zmienić twój sposób rozumowania. Dostajesz telefon od pracodawcy, u którego pragniesz otrzymać posadę. Co wdziewasz przed pójściem na te istotne spotkanie? Spodnie Zara? Eleganckie trzewiki ze skóry? Trafny wybór odzieży. Ale nie zakładaj tych rzeczy na siebie. Wciśnij na stopy twoje ulubione tenisówki – Do tego załóż wygodne dżinsy i bluzę ocieplaną, którą nosisz w chłodniejsze dni. Jesteś zszokowany? Czemu? Przecież potencjalny pracodawca zagłębi się w twoją osobowość i nie będzie patrzył na ciebie przez pryzmat ubrań! To przecież płynie wprost z lekkoduchostwa. Czy masz na tyle odwagi, by udać się na rozmowę o robotę w takich wygodnym, ale niezbyt eleganckim odzieniu? Mamy ogromną nadzieję, że nie, bo dziś, kiedy panuje kryzys ekonomiczny, przyzwoitą robotę jest dostać bardzo trudno…

Na biznesowe wydarzenia, takie jak wspomniana wcześniej rozmowa o posadę, najlepiej wybrać estetyczne ciuchy. Sprawdź ubrania, jakie ma dla ciebie najnowsza kolekcja Zara.

Widzisz obecnie ciekawy materiał, jednak bez obaw kliknij również polecany serwis internetowy (http://www.sitodruk-maszyny.com/), a odnajdziesz fascynujące informacje na ten wątek.

W ubraniach tej renomowanej firmy zawsze poczujesz się pewnie, a inni będą postrzegać cię korzystnie.

Źródło: domodi