Radości fanom muzyki w różnym stylu nie będzie końca, kiedy przyjrzą się propozycjom koncertów na teraźniejszy oraz nowy rok w największych miastach naszego kraju. Organizowane najczęściej koncerty w Warszawie obejmują nie jedynie promowanie naszych lokalnych gwiazd, ale też gwiazd ze światowej czołówki. Wśród nich na pewno nie braknie Woodkida, który zagra już siódmego grudnia na Arenie Ursynów w Warszawie. Kora, Vavamuffin i Coma to klasyka polskiej muzyki w świetnym wydaniu, a koncerty tych zespołów odbędą się w Sali Kongresowej oraz w warszawskiej Stodole.

Na jakie koncerty trafimy w Łodzi – propozycje na rok 2013/2014

występ na żywo

Autor: Sheila Herman
Źródło: http://www.flickr.com

Na przełom roku 2013 i 2014 przewidzianych jest sporo występów, jednak specjalnym zaciekawieniem fanów z Polski, i nie tylko, cieszą się koncerty w Łodzi. Organizowane tam wydarzenia ze świata muzyki odbijają się szerokim echem. W samym sercu Polski zagra między innymi grupa Depeche Mode czy Skunk Anansie. W Polsce nie brakuje miłośników tych grup, dlatego bilety rozchodzą się w tak niesamowicie szybkim tempie. Wskazane jest śledzić świeże wydarzenia, by być zawsze dobrze zorientowanym.

może zaskoczyć stolica, gdy chodzi o organizację koncertów?

Czym zaskoczy nas stolica Polski, jeżeli chodzi o koncerty? Propozycje prezentacji najnowszych i najbardziej znanych kawałków rozmaitych artystów spotykają się z aprobatą na rynku. Między innymi Patrycja Markowska zagra koncert w Hybrydach już w połowie grudnia 2013. Polecane koncerty w Warszawie to także występ AYO, przewidziany na 20-go grudnia w warszawskim Palladium. Dla fanów muzyki klasycznej pojawiają się zaproszenia na Wielki Koncert Galowy muzyki Johanna Straussa do Filharmonii Narodowej.

Jakie gwiazdy krajowe oraz światowego formatu odwiedzą nas z koncertami?

Rynek muzyczny u nas stale nas, jako odbiorców, zadziwia. Polecane na aktualny oraz kolejny rok koncerty w Łodzi to szereg wydarzeń ze świata muzyki, jakie trafiają też za granicę. Do Polski ochoczo przybywają także turyści z innych krajów, ponieważ do naszego kraju trafia wiele gwiazd znanych na całym świecie. Dzięki temu możemy promować kraj nad Wisłą, jaki wielu gościom z zagranicy zaczyna kojarzyć się z dobrą muzyką graną na żywo.