Jesienne urlopy na ogół pozwalają zapomnieć o ścisku na plażach i odciążają domowy budżet. W Europie tylko w nielicznych krajach możemy pozwolić sobie na słoneczne i morskie kąpiele, jednak Azjaci o tej porze dopiero rozpoczynają turystyczny sezon. Najchętniej odwiedzanymi krajami przez Polaków stały się Tajlandia i Indie. Indie to kraj licznych kontrastów przyrodniczych i społecznych.

eccotravel

Zanieczyszczony i przeludniony, przepełniony skrajnym ubóstwem i chaosem. Indie to miejsce, gdzie intensywne zapachy przypraw mieszają się z zapachem kadzideł, a cały czas słyszany dźwięk klaksonów i niezliczonych tłumów staje się po pewnym czasie ukojeniem dla zmysłów. To ziemia, która pokazuje dzisiejszy, otaczający nas świat i uświadamia, jak wielkie szczęście mamy w życiu i jak dużo wdzięczności powinniśmy odczuwać, za to, kim jesteśmy i jaka jest nasza tożsamość.

Wakacje w Indiach to połączenie kultur, kolorów, smaków i zapachów, którą albo się pokocha, albo… Więcej informacji. Last minute Tajlandia z każdym rokiem zrzesza sobie coraz większą liczbę miłośników Azji.

Czy to zagadnienie bardzo Cię ciekawi? Jeśli tak, to kliknij tutaj i poznaj naszą firmę (https://www.visaandwork.com/karta-pobytu) – poznasz tu nieziemsko niezwykłe informacje.

Ten kraj to jej pigułka, prawdziwa perełka. Oczarują nas tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajowie. Do tego kuszą niewysokie ceny i bajkowa atmosfera. Kto raz odwiedzi Tajlandię będzie marzył, żeby tu wracać. Sprawdź ofertę: .

Naturalnie atrakcją jesiennych wakacji są korzystne ceny. Posezonowe obniżki i promocje to okazja, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o egzotycznych wycieczkach, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży oferują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute oraz last minute egzotyka. W opcji first minute, wycieczkę trzeba wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Ale bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute.

papuga

Autor: unbekannt270
Źródło: http://www.flickr.com

Im później zdecydujemy się na wyjazd, tym większą zniżkę otrzymamy. Na dzień przed urlopem może trafić się nam oferta przeceniona nawet o 50 procent. Zakładając, że mamy tak mocne nerwy, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie wiedząc do końca, czy będzie tani bilet. O kilka procent tańsze są też z reguły wycieczki sprzedawane w sieci, gdyż nie trzeba płacić za pośrednictwo agenta.