Wszyscy doskonale wiemy, że panie są jak sroki, uwielbiają wszystko, co się świeci. Oczywiście to spora generalizacja, ale większa część kobiet lubi posiadać jakąś błyskotkę czy to na ręku, szyi czy wpiętą we włosy. Po prostu tak jest. Ale przedstawicielki płci pięknej różnią się w tych swoich biżuteryjnych wyborach. Część stawia na złote ozdoby, niektóre panie wybierają biżuterię z bursztynu, są również takie panie, które kochają sztuczną biżuterię a są też te, które kochają srebrne dodatki.

wejdź po więcej informacji na stronę

Autor: diva
Źródło: diva

Weźmy taką srebrna bransoletka (sprawdź również – złote bransoletki) świetnie będzie pasować do wielu kreacji (polecana strona ). Srebro nie jest tak bardzo wymagające jak złoto, więc dobrze postawić na taką biżuterię. W szczególności, jeśli same nie będziemy czuły się pewne przy doborze biżuterii do danej stylizacji. Srebro na bank doda odpowiedniego szyku, ale też nie sprawi, że będziemy wyglądały niczym bożonarodzeniowe drzewko, co groziłoby nam gdybyśmy źle dobrały złote albo plastikowe dodatki. Srebro jest wspaniałe i bezpieczne, więc polecane większości pań.

Piękne pierścionki dla osób kochających srebro
Ozdoby noszone przez panie są różne. Wszystko jest zależne od tego, co podoba się danej kobiecie. Niektóre panie nie ruszają się z mieszkania bez bransoletki, a inne kobiety nie potrafią wyobrazić sobie tego, że nie ubiorą pierścionka na palce. Niektóre panie kochają pierścionki srebrne, a tych jest całe mnóstwo. Trzeba musimy porządnie się zastanowić, jaki rodzaj pierścionków lubimy. Niektóre kobiety stawiają na delikatność inne chcą, by już z daleka dało się zauważyć ich ozdobę na palcach. Jednak najważniejsze jest to, by nie zapominać, że to, co mamy na dłoniach, czy szyi ma być dopełnieniem naszej kreacji, a przynajmniej powinno być. Tak, więc kiedy wkładamy kolejny, srebrny pierścionek na palce pomyślmy, czy to nie za dużo ozdób do pracy. Oczywiście obecnie jest spora dowolność, jeżeli mówimy o ilości drobiazgów, ale musimy same wyczuć, co mieści się jeszcze w współczesnym trendzie a co jest już faktyczną przesadą. Nie zapominajmy również, że pierścionki srebrne perfekcyjnie będą nadawały się jako podarek. Warto, więc wziąć to pod uwagę rozmyślając nad tym, co podarować swej przyjaciółce czy mamie.