Jednym z wartych uwagi elementów naszego ubioru są akcesoria. prawidłowo dobrana torebka czy kolczyki są odzwierciedleniem naszego stylu i upodobań. Nie lękajmy się jednak eksperymentować. Bądźmy odważne i bawmy się modą. Jednym z trendów odchodzącego lata są sandały damskie połączone z jedwabnymi skarpetkami lub podkolanówkami.

Warto przetestować to niepospolite połączenie podczas cieplejszych jesiennych dni. Postarajmysię wybierać dodatki, które będą wielofunkcyjne, wtedy nie narazimy się na ponowne koszty.

Nasza garderoba

Mimo tego, że, iż jest coraz zimniej zakładajmy sukienki oraz tuniki. Załóżmy grubsze rajstopy z delikatnym lub rzucającym się w oczy wzorem. zestawmy z tym odpowiednie czółenka lub – strona internetowa kozaczki na podwyższeniu aby wysmuklały naszą sylwetkę. pamiętajmy jednak o tym, że każda kobieta ma inny rodzaj figury.

Autor: Łukasz Szeląg

Naszym zadaniem jest dobranie stroju tak aby odpowiednio podkreślał nasze walory. Podstawowe odmiany sylwetki to: klepsydra, jabłko, gruszka czy cegła. Możemy zdefiniować nasz kształt na postawie powszechnych materiałów prasowych lub książek. Możemy także wyszukać czegoś w sieci lub (zobacz https://www.sweet-home.pl/) zasięgnąć porady stylistki.

Trendy

Tej jesieni w naszych szafach nie może zabraknąć ciuchów w kolorze czerwonym oraz odcieni ziemi. połączmy je z delikatnymi nakryciami głowy oraz odpowiednio dobranym makijażem. W naszych kosmetyczkach nie może brakować czerwonej i cielistej szminki oraz eyelinera. Dla odważniejszychkobiet topowym trendem mogą być ćwieki oraz militarne wzory.

W tej chwili, w sklepach dostępnych jest wiele wyrobów wysadzanych ćwiekami: torebki, bluzki, kurtki a nawet spodnie. Kolejnym ważnym trendem są koronki a także kołnierzyki. Pospacerujmy do galerii i upatrzmy coś dla siebie lub przeróbmy to co jest dostępne w naszej garderobie.