Dużymi krokami zbliża się wiosna, cierpliwie wyczekiwana przez dni całkowicie wypełnione zimnem i sypiącym białym puchem. Jest to czas, jaki daje nadzieję, ulgę i pozwala nareszcie nie pamiętać o trudach przedzierania się przez zaspy, usterkach w autach i epidemii chorób. No a do tego wreszcie rozbudzą się krzaki i kwiaty, poczną tu i tam śpiewać ptaszki, a niebawem nie trzeba będzie nosić nakrycia głowy by nie zachorować. Da się wreszcie pokazać nieco ciała…

I tu u niektórych mogą zaczynać się obawy. Niektórzy pracowali w czasie zimy, nawet w mrozy i ciągłe zawieje dbając o stan ciała – tak zostali wychowani lub sami nauczyli się na własnych błędach w poprzednich latach – lecz istnieją i ci, co z podstępnego lenistwa albo czasowej, sezonowej chandry nie mogli zrobić niczego, co w tej chwili zaowocowałoby sylwetką i wydolnością. A jest wiosna, potem lato, wypady na plażę, a kto wie, może również wakacyjne podrywy, wypady z partnerką lub partnerem, wiele atrakcji. Należy jednak sobie w temacie pomóc, choć czasu coraz mniej.

SPORT SHOP

Źródło: Sport-shop.pl

Najprostszym, dość wydajnym i ekonomicznym sposobem na odzyskanie odrobiny zdrowia, satysfakcji, oraz kilku zupełnie praktycznych korzyści, może być rower, wynalazek znany od bardzo dawna, dzisiaj będący w pełni chwały i wciąż zyskujący na powszechności. Wszelkiego rodzaju rowery górskie, rowery wyczynowe, rowery miejskie pozwalają na satysfakcjonującą aktywność, poznanie własnego miasta od odrobinę innej strony niż dotychczas, nieskomplikowany transport niewielkich zakupów i pozostałych rzeczy w plecaku czy sakwach, i wreszcie to, co ciekawi wielu najbardziej: polepszenie wydolności tlenowej, zrzucenie w niedługim czasie kilku nadmiarowych kilogramów, jakie w czasie zimy narosły w okolicach talii, wyrzeźbienie miłej dla oka muskulatury.

Jeżeli masz chęć poznać informacje na przedstawiany wątek, to odsyłam do serwisu gdzie odnajdziesz mnóstwo fascynujących informacji, które dokładnie omawiają temat.

Chociaż na rowerze ćwiczą się przede wszystkim nogi i to one najszybciej zyskają w cudzych oczach, generalna zawartość tkanki tłuszczowej w ciele szybko spadnie, a na tym zyska cała sylwetka, jeśli przez kilka miesięcy nie będziemy próżnować.

W dowolnym dużym i małym mieście istnieje z pewnością sklep z rowerami z prawdziwego zdarzenia. Są w nich osiągalne polskie i zagraniczne rowery takich marek jak B-Twin, Merida, Giant i kilka innych. W asortymencie znajdzie się także wskazana na wiosenną, nieraz zmienną pogodę odzież rowerowa (*tutaj link do oferty).