Nim lato na stale zamieszka w naszej szafie musimy zmierzyć się z przychodzącą wielkimi krokami wiosną. Wraz z jej przyjściem pochowajmy w ciemny kąt ciężkie ciuchy i otwórzmy nasze serca na nową garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i popakujmy ciepłe kurtki tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Nim jednak przyjdzie nam wskoczyć w szorty i dopasować do tego bluzeczki z krótkim rękawem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Pora pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych obszytych futerkiem, ale delikatnych płaszczykach, które będą idealne do wiosennych wyjść do kina.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej upalne, dlatego na cieszenie się płaszczami mamy tak w rzeczywistości tylko kilka tygodni. A że z pogodą różnie bywa, noszenie lżejszych ubrań w nadchodzących dniach całkowicie może stać pod znakiem zapytania. Jednak nie bójmy się, drogie panie i już przyszykujmy portfele, aby w najbliższym okresie wyglądać modnie.

Tej wiosny nosić się będzie płaszcze z nie tak odległych modowo lat. Przetrząśnijmy, więc szafy naszych mam i babć i sprawdźmy, co możemy z nich wydobyć i dopasować do teraźniejszych modowych wariacji. Na przekór wiośnie, która jest przeważnie zielona dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie granat. Ku rozpaczy miłośniczek jasnych odcieni takie praktycznie się nie pojawiają. Krój płaszczy jest prosty, a długość jest zakrywa pośladki. Jeśli ktoś tęsknił za trenczami to tej wiosny będzie się mógł nimi zachwycać do woli. Ubrania, których znakiem firmowym są rzucające się w oczy guziki i szeroki pas podkreślający zgrabną figurę, znów zagoszczą na naszych ulicach.

Materiały, z których zrobione będą płaszcze, usatysfakcjonują panie tęskniące za modowym stylem z lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie potrzebne artykuły, które o tej porze roku uczynią z Ciebie modową boginię.