Wiosna w naszym kraju cechuje się mocną zmiennością pogody, stąd mądrze jest zaopatrzyć się w jednocześnie ładny i ciepły płaszcz. Popatrzmy, co do zaoferowania dla preferujących szykowne kreacje pań ma wiosenna kolekcja Zara.

Inną ciekawą propozycją, jaką ujrzysz na oficjalnej stronie WWW marki, jest sięgający do połowy uda płaszczyk z czarno-białym deseniem, który przypomina cętki geparda. Kobiety, które zamierzają podkreślić swój drapieżny charakter, bez wątpienia polubią te płaszcze Zara. Kolejnym designem, który sięga po inspirację z świata zwierząt, jest płaszcz w paski zebry. O ile lubisz surowe i użyteczne kroje, idealny dla ciebie będzie niewielki płaszcz w pojedynczyktóry – wizytówka sklep skalnik.pl wejdźrze, który posiada wygodne kieszenie. Identycznie ascetyczny, a równocześnie trendy, jest krótki płaszcz w żółtawym kolorze. Wartym Uwagi designem jest minimalistyczny płaszcz zaprojektowany z materiału zbliżonego do skóry, pomyślany w czarno-białej tonacji.

Dla niewiast, które preferują etniczne wzory, Zara ma krótki płaszczyk z ciekawymi wzorami, zrobiony w łagodnej tonacji. Dla fanek designów, które mają rustykalne klimaty, proponujemy płaszczyk zrobiony z kilku różnych surowców, utrzymany w stylizacji cepelianej. Panie klasyczne też ujrzą w kategorii płaszcze Zara garść wartych uwagi towarów. Głównie trzeba zwrócić szczególną uwagę na żółtawy trencz z dużymi guzikami, wykonany według tradycyjnych wzorów. W podobnym klimacie wykonany jest też mały brązowawy płaszczyk z intrygującym marszczeniem na ramionach. Totalnie inny jest surdut wykonany z lnu, który swoim krojem odważnie nawiązuje do strojów, jakie zwykli nosić kiedyś więźniowie. To opcja dla niewiast, które lubią prowokować strojem.

Wymienione płaszcze Zara zobaczysz na stronie WWW tego hiszpańskiego potentata ciuchowego. Na witrynie także możesz nabyć dany strój, który zostanie ci wysłany wprost do miejsca zamieszkania.