kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Pomimo, że rok 2013 niedawno się rozpoczął, a zima w pełni projektanci już teraz rywalizują o najlepsze trendy na sezon wiosna – jesień 2013. W tym roku beże i brązy wiodą swój prym i będą królowały na wybiegach mody, oraz na polskich ulicach i salonach. W trendach widać inspiracje do stylu lat trzydziestych i dwudziestych – dopasowane żakiety, ołówkowe sukienki, kraciaste marynarki a także kapelusze, przeniosą nas w filmowe, starodawne klimaty, a wszystko to za dzięki marce odzieżowej Wittchen.

Skórzane dodatki zawsze na czasie

W obecnym sezonie bardzo modna stanie się skóra, która w ostatnich latach była nieco zapomniana. O skórzanych ubraniach z pewnością można powiedzieć jak o czymś luksusowym i nietuzinkowym. Co warte podkreślenia, coraz bardziej znana i ceniona staje się polska firma wytwarzająca odzież oraz dodatki skórzane Wittchen. Każdy sklep Wittchen ma bardzo bogaty asortyment wybór – począwszy od odzieży wierzchniej po dodatki takie jak futerały na okulary, portfele i rękawiczki.

Wittchen – historia marki

Marka Wittchen została założona w 1990 roku dzięki Jędrzejowi Wittchenowi, który jako pierwszy sprowadził włoskie skóry do Polski. Od tamtej pory Spółka wyprodukowała bardzo wiele różnorodnych linii a płaszcze Wittchen stały się synonimem luksusu i dobrego gustu. tanie włóczki sklep internetowy i galanterię Wittchen można nabyć nie tylko w sieci sklepów, ale także zamawiając w internecie. Materiały z których wykonane są produkty należą do najlepszych gatunkowo ich produkcja jest na światowym poziomie.

Nowe trendy na jesień 2013 widać także w najnowszej linii Wittchen. Kurtki wittchen doskonale chronić nas będą przed niskimi temperaturami i zimową aurą i co najistotniejsze – wytrzymają w idealnym stanie wiele następnych sezonów. W kolekcji tej dominują odcienie szarości, brązów i czerwieni, kolorystyka ta wykorzystywana jest w projektowaniu dodatków.