Sukienki z printami roślinnymi to hit tego lata. Można je lubić lub nie, lecz trzeba przyznać, że wyglądają zjawiskowo. Zwykła, prosta sukienka zupełnie zmienia swój charakter właśnie dzięki zastosowaniu nadruków.

Sukienka letnia

Źródło: www.melanzsklep.pl

Takie eleganckie sukienki na lato świetnie nadają się dla kobiet, które mają zamiar zamaskować felery figury. Przewrotnie, sukienki z wszelkimi nadrukami przyciągają wzrok, ale do samej sukienki, a nie do potencjalnych niedoskonałości figury.

Wyobraźmy sobie sukienkę gładką, o barwie beżowej.

Przyznasz chyba, że analizowany tekst jest niebanalny. Jeśli zatem masz chęć poznać go głębiej, zobacz info (https://www.elian.eu/pl/druty-do-skarpet) opublikowane tutaj.

Jeżeli sukienka jest dobrana, a my posiadamy jakieś fałdki to niestety nie da się w tym wypadku nic zakamuflować. Gładki, niezróżnicowany materiał będzie bezlitosny dla nas. Co innego sukienka z nadrukiem – nasze możliwości na zakamuflowanie pewnych niedoskonałości są znacznie większe.

Zobaczmy, jakie nadruki są hitami tego lata?
Musicie przyznać, że ciężko odkleić wzrok od tego rodzaju sukienek, nieprawdaż?
Ubierając sukienkę z nadrukiem należy pamiętać, żeby nie przesadzić z dodatkami. Obowiązuje złota zasada umiaru – im mniej, tym lepiej. Sukienka (czytaj dalej) będzie odgrywać tutaj istotną rolę, dodatki muszą zostać dodatkami. Nie wkładajmy zbytnio dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami również lepiej zostawić na inną okazję. Jeżeli zmierzch czy dzień zapowiada się chłodniej i wkładamy coś na wierzch – niech żakiet czy sweter też będą w spokojnych, jednolitych barwach.