Rozważałaś kiedykolwiek, jak doniosłą rolę dla każdego odgrywają elementy ubioru? Jest takie powiedzenie, że to nie ciuch zdobi kogoś, ale tak naprawdę nie ma pokrycia w rzeczywistości. Otoczenie definiuje nas – charakter, bogactwo, pozycję społeczną –poprzez to, co mamy na sobie. Odpowiedni dobór ubrania jest fundamentalny, istnieją generalnie utrwalone normy. I tak na przykład do świątyni nie można wkraczać w krótkich spodenkach, a za to wpadanie w garniturze na prywatkę w akademiku jest bezsensowne. Na prywatkę świetnie będą pasować swetry Campus. Przykładów zasad jest mnóstwo. Warto wiedzieć, że tworzyły się one przez wiele lat i raz na jakiś czas się zmieniają. Na rozmowę o pracę dziś trzeba założyć buty męskie Zara, a nie mokasyny. Być może w przyszłości na tego rodzaju eventach będzie się nosić mniej dystyngowane stroje

Przyjrzyjmy się temu, co każdy człowiek nosi pod odzieżą. Mimo że bielizna to intymna rzecz, ma ona istotną funkcję w kontaktach międzyludzkich, a bardziej dokładnie w kontaktach romantycznych. Każda niewiasta powinna pamiętać, że gdy do sypialni wchodzi schematyczność, trzeba coś zrobić.

Czy zainteresowała Cię istotna strona (http://www.cudmoda.pl/kategoria/kobieta/legginsy)? Szalenie mi miło. Fantastycznie będzie, jeśli znajdziesz jeszcze sekundę, aby wystawić swą ocenę.

Dokładnie tak, nie należy czekać na cud, powinno się na nowo oczarować chłopaka, aby ten przypomniał sobie, jak mocno pragnie swoją kobietę. W tej sytuacji należy przejść się do sklepu z ponętną bielizną i zamówić zestaw, który sprawi, że płomień pożądania zapłonie jak kiedyś. Świetnym zakupem staje się elegancka bielizna Zara.

W sytuacji, gdy nie masz pieniędzy na zakup bielizny tej renomowanej firmy z półwyspu iberyjskiego, wybierz mniej kosztowną opcję. Bielizna nocna H&M także wygląda cudownie, a kosztuje sporo mniej.

A rozważałaś kiedyś, jaka będzie moda w przyszłości? Wielu futurologów, nie potrafi jednoznacznie orzec. Czy nasi przyszli krewni zdecydują się na bezduszną funkcjonalność i będą nosić stroje rodem ze Star Treka?