Pośród sieciowych sklepów z ubraniami jednym z pierwszych znanych w Polsce był Top Secret. Marka ta z początku działała samodzielnie. Na dzień dzisiejszy w sklepach Top Secret do nabycia są produkty także odmiennych marek posiadanych przez spółkę zarządzająca Top Secret. Jest to na przykład marka Troll. Sklep ta posiada niezwykle szeroką ofertę, gdzie przeważa odzież damska i męska. Dostępne są także rozmaite dodatki. Ostatnio wyroby tej marki stały się znacznie bardziej popularne niż do tej pory. Oferta kurtek i płaszczy nie jest bardzo bogata, jednak część produktów zasługuje na uwagę.

Kurtki dla mężczyzn
Dla mężczyzn marka oferuje na przykład parę modeli okryć na zimę. Są to kurtki ocieplane i puchowe. Dostępne są także dłuższe zimowe płaszcze z grubego materiału. Te ostatnie mają charakter bardziej elegancki, można je połączyć na przykład z garniturem lub innym oficjalnym ubraniem. Oferta na wiosnę obejmuje okrycia wierzchnie w większości z nieprzemakalnej tkaniny, w różnych, przeważnie ciemnych kolorach. Część z nich wyposażona jest w kaptury. Kolejny rodzaj okryć wierzchnich, który można określić jako młodzieżowy, to kurtki we wzory. Najpopularniejszym z możliwych wzorów jest czarno-biała szachownica. Okrycia te dodatkowo wyposażone są w ściągacz u dołu.

Autor: Goldwin

Okrycia wierzchnie damskie
Kolekcja dla kobiet również nie jest szczególnie szeroka. W zeszłym sezonie zimowym dominowały długie, ciepłe pikowane okrycia ściągane w talii. Fasony takie również stanowiły większość zimowej kolekcji w Top Secret. Kurtki Top Secret dla kobiet to zwykle wymienione wyżej płaszcze. Oferowane są różne wzory pikowania. Wyposażone są w większości przypadków w kaptury z futrem. Cechą, która odróżnia okrycia Top Secret od innych podobnych jest zróżnicowanie barw. Kurtki teKurtki (skalnik.pl/odziez-meska-kurtki-zimowe.html)pują w takich barwach, których nie spotyka się w innych punktach sprzedaży. Kolekcja wiosenna to natomiast zazwyczaj niedługie kurtki z kurtki ( mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja/?category_id=18 )orodnych materiałów, które także moga mieć zaskakujące barwy. Dostępne są również kurtki ze skóry nabijane ćwiekami, z dżinsu oraz we wzory. Jednym z dostępnych motywów są wielobarwne kwiaty.