Kiedy w tysiąc dziewięćset siedemdziesiątym piątym roku Amancio Ortega zakładał swój pierwszy butik w La Coruni na pewno nie wyobrażał sobie, że trzydzieści lat potem ogłoszą go najbogatszym obywatelem Hiszpanii i zdobędzie piątą lokatę w zestawieniu światowych krezusów w 2012 roku. A może był nastawiony tak pozytywnie, że jego marzenia się ziściły? Ciężko stwierdzić.

buty

Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme

Co jest za to pewne to to, że obecnie każda kolekcja Zara jest obserowana w świecie mody z gigantycznym zainteresowaniem. Nie ma się co dziwić, każdy kto zapozna się z propozycjami modowego giganta – na stronie sieciowej, w miesięczniku modowym lub w TV – z pewnością stwierdzi, że designy są pomyślane idealnie, a sukna użyte do produkcji są najlepszej jakości. Właściwie w tych dwóch czynnikach można znaleźć źródła wielkiego sukcesu hiszpańskiego potentata.

Wielką rolę odgrywa także zręczny marketing. Od niedawna czołową twarzą tej hiszpańskiej marki jest wybitny piłkarz i światowy gwiazdor – David Beckham. Przedmiotem reklamy w tym przypadku stała się nowa bieliźniana kolekcja Zara. Zatrudnianie celebrytów do promowania przedsiębiorstwa to sprytne posunięcie marketingowe, które daje wiele dobrego marce. Lecz tak czy inaczej, Zara nie wymaga dużych nakładów na reklamę, bo marka ta jest znana na całym globie. Banery z napisem Zara znajdziesz w 50 krajach globu.

buty damskie

Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu

Wiosna to czas bardzo zmiennej aury – wszakże mówi się, że w marcu jak w garncu. Miesiące bywają ciepłe, ale zdarza się, że sporo pada. Na takie właśnie mokre dni najlepsze będą eleganckie kozaki Zara, sprzedawane w nowej kolekcji tej światowej marki. Jeżeli nie masz ochoty wychodzić z pokoju, by przymierzać odzież w sklepie, możesz zaprzyjaźnić się z nowoczesną stroną internetową marki, na której znajdują się fajne narzędzia multimedialne, które umożliwią tobie wybór kreacji. Mowa Rzecz idzie tu o cyfrowej przymierzalni, w której kreacje zakłada się na postacie modeli.

Źródło: domodi