Wkrótce impreza…godzina 16, jest właśnie piątek, a my wróciliśmy z pracy . Na 18 jesteśmy umówieni na imprezkę u znajomych, więc 2h czasu wolnego dla siebie.

Jeśli jesteśmy facetem to nie ma problemu, będziemy potrzebować jakieś 20 min. od momentu wykąpania się, do włożenia klucza w zamek drzwi po zewnętrznej stronie naszego mieszkania. Jednak jeśli jesteśmy płcią piękną, to już trzeba będzie 20 min., ale jakieś razy 3. Najpierw kąpiel może i depilacja, potem suszenie włosów, malowanie, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Równa 1h i 29 minut (nowy rekord). Wow.

Pizza

Autor: www.onaonaona.com
Źródło: www.onaonaona.com
Po drodze do celu zarówno kobieta jak i facet muszą zajść do sklepu z alkoholem, bo z pustymi rękami wejść nie wypada. Przy kasie wszystkie chwyty dozwolone: wódka, piwo, wino, koniak, whiskey, likier, nalewka, drinki itd. itp. Ważne, aby po prostu coś trzymać i nie czuć się nieswojo, gdy nasz znajomy zaglądnie przez judasza, aby sprawdzić kogo niesie i z czym.
Dochodzi godzina 18 pukamy grzecznie do drzwi, za chwilę zostajemy przedstawieni „nowym” (oczywiście po 5 min. i tak nic nie kojarzymy) no i pierwsze koty za płoty, zabawę czas zacząć.

I taki właśnie przebieg wydarzeń panuje w przypadku większości, nic w tym opisie nowego nie ma, nikt tutaj się nie dowie jak postępować przed spotkaniem. Nauczymy się natomiast tego, jak możemy zaspokoić swoje żołądki gdy przyjdzie na to czas, a przyjdzie na pewno. Dobra impreza to doborowe towarzystwo, smaczne trunki, klimatyczna muzyka oraz pyszne potrawy. Z tymi ostatnimi to różnie bywa, bo niekiedy zdarza się, iż gospodarz to mężczyzna i trzeba postawić wtedy na jedzenie spoza jego domu. Tutaj z pomocą przychodzi pizza i zamówienia na wynos!

Tak, tak ostatni ratunek na głód, który może zepsuć nawet najdoskonalsze spotkanie z przyjaciółmi. My polecamy najlepsze pizzerie w kilku miastach miastach, jeśli mieszkacie właśnie tam, to nie czekajcie, zamawiajcie póki nikt Was nie uprzedzi!

Przykładowo dla mieszkańców Szczecina polecamy wpisać do wyszukiwarki „pizza nocą Szczecin”. Osoby z Gdańska zjedzą po wpisaniu „pizza nocna Gdańsk”. Głodni z Poznania skorzystają z „pizza na zamówienie Poznań” a Wrocławianie mogą zaglądnąć pod „pizza wrocław 24h”.