Wkrótce impreza…godzina 16, jest właśnie piątek, a my wróciliśmy z pracy . Na 18 jesteśmy umówieni na imprezkę u znajomych, więc 2h czasu wolnego dla siebie.

Jeśli jesteśmy facetem to nie ma problemu, będziemy potrzebować jakieś 20 min. od momentu wykąpania się, do włożenia klucza w zamek drzwi po zewnętrznej stronie naszego mieszkania. Jednak jeśli jesteśmy płcią piękną, to już trzeba będzie 20 min., ale jakieś razy 3. Najpierw kąpiel może i depilacja, potem suszenie włosów, malowanie, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Równa 1h i 29 minut (nowy rekord). Wow.

Pizza

Autor: www.onaonaona.com
Źródło: www.onaonaona.com
Po drodze do celu zarówno kobieta jak i facet muszą zajść do sklepu z alkoholem, bo z pustymi rękami wejść nie wypada. Przy kasie wszystkie chwyty dozwolone: wódka, piwo, wino, koniak, whiskey, likier, nalewka, drinki itd. itp. Ważne, aby po prostu coś trzymać i nie czuć się nieswojo, gdy nasz znajomy zaglądnie przez judasza, aby sprawdzić kogo niesie i z czym.Dochodzi godzina 18 pukamy grzecznie do drzwi, za chwilę zostajemy przedstawieni „nowym” (oczywiście po 5 min. i tak nic nie kojarzymy) no i pierwsze koty za płoty, zabawę czas zacząć.

I taki właśnie przebieg wydarzeń panuje w przypadku większości, nic w tym opisie nowego nie ma, nikt tutaj się nie dowie jak postępować przed spotkaniem. Nauczymy się natomiast tego, jak możemy zaspokoić swoje żołądki gdy przyjdzie na to czas, a przyjdzie na pewno. Dobra impreza to doborowe towarzystwo, smaczne trunki, klimatyczna muzyka oraz pyszne potrawy. Z tymi ostatnimi to różnie bywa, bo niekiedy zdarza się, iż gospodarz to mężczyzna i trzeba postawić wtedy na jedzenie (pizza piaseczno) spoza jego domu. Tutaj z pomocą przychodzi pizza i zamówienia na wynos!

Tak, tak ostatni ratunek na głód, który może zepsuć nawet najdoskonalsze spotkanie z przyjaciółmi. My polecamy najlepsze pizzerie w kilku miastach miastach, jeśli mieszkacie właśnie tam, to nie czekajcie, zamawiajcie póki nikt Was nie uprzedzi!

Przykładowo dla mieszkańców Szczecina polecamy wpisać do wyszukiwarki „pizza nocą Szczecin”.

Jeśli omawiana kwestia jest dla Ciebie pomocna, sprawdź ponadto więcej szczegółów palarnia kawy wrocław tutaj – te wiadomości także nie mogą pozostać pominięte.

Osoby z Gdańska zjedzą po wpisaniu „pizza nocna Gdańsk”. Głodni z Poznania skorzystają z „pizza na zamówienie Poznań” a Wrocławianie mogą zaglądnąć pod „pizza wrocław 24h”.