bluzki

Co obecnie sprzedają swoim klientom sklepy z ubraniami?

buty
Autor: lambsandivydesigns.com
Źródło: http://www.flickr.com
Moda to wyjątkowo szeroki temat. Obejmuje takie kwestie, jak kurtki damskie przejściowe, szyte z myślą o mężczyznach garnitury czy to, jak dobrać garderobę do posiadanej figury. W każdym sklepie odzieżowym wyszukać można całe mnóstwo propozycji ubraniowych kierowanych zarówno do przedstawicielek płci pięknej, jak i panów, dorosłych i dzieci, młodszych i starszych. Każdy ma więc szansę kupić coś dla siebie doskonałego.
0 December 23, 2015

Szycie na maszynie

Maszyna do szycia
Źródło: http://noelka1.blox.pl/
Wiele z nas na pewno pamięta nadal czasy, gdy w każdym mieszkaniu na honorowym miejscu stała maszyna do szycia. Sklepy odzieżowe nie proponowały nic ładnego, zwykle jeden wzór spódnicy i bluzki i gdy kobieta pragnęła być modnie i efektownie ubrana musiała wziąć sprawy w swoje ręce – dosłownie. Nasze mamy i babcie umiały świetnie posługiwać się maszyną do szycia i tworzyły czasami takie cudeńka, że dziś chętnie same je wkładamy.
0 September 09, 2013

Propozycje od szwedzkiej marki ubraniowej

Kolekcja ubrań Winter Pastel
Autor: Mohito
Źródło: Mohito
Nadchodzi wiosna, a zatem okres ściągnięcia z siebie paru warstw ciuchów, ciepłych spodni i ocieplanych bluz. Jeżeli nie wiesz co na siebie wsunąć wiosną, ten poradnik powstał specjalnie dla ciebie. To, co należy zrobić, to zastanowić się nad tym, jakie ubranie jest równocześnie mocno kobiece i nadaje się akurat do noszenia w słoneczne dni.
0 September 06, 2013

Bądź piękna podczas nadchodzącego sezonu i dobierz płaszcz do swojego ubrania

Nim lato na stale zamieszka w naszej garderobie musimy zmierzyć się z nadchodząca szybkimi krokami wiosną. Wraz z jej nadejściem poupychajmy w ciemny kąt zimowe rzeczy i otwórzmy nasze serca na wiosenną garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy czapki tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Nim jednak pogoda pozwoli nam wskoczyć w krótkie spódniczki i dopasować do tego bluzki rękawkiem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych grubych, ale delikatnych płaszczykach, które będą w sam raz do wiosennych wyjść do kina.
0 September 05, 2013

Nowa wspaniała kolekcja strojów od H&M.

Kolekcja ubrań
Wybór odpowiedniego ubrania codziennego nie bywa zwyczajowo kwestią banalną. W dwudziestym pierwszym wieku ilość możliwości może prawie przyprawiać o długotrwały ból głowy. Spódnicy czy garnitury? Wybór ubrania za każdym razem zależy tu głównie od świetnego gustu oraz potrzeb klienta sklepu H&M. Trafionym przedsięwzięciem jest bowiem nabycie ubrań docenianych przez większość klientów, umacnia jego troskę o dobry wygląd.
0 September 05, 2013