bluzki

Co obecnie sprzedają swoim klientom sklepy z ubraniami?

buty
Autor: lambsandivydesigns.com
Źródło: http://www.flickr.com
Moda to wyjątkowo szeroki temat. Obejmuje takie kwestie, jak kurtki damskie przejściowe, szyte z myślą o mężczyznach garnitury czy to, jak dobrać garderobę do posiadanej figury. W każdym sklepie odzieżowym wyszukać można całe mnóstwo propozycji ubraniowych kierowanych zarówno do przedstawicielek płci pięknej, jak i panów, dorosłych i dzieci, młodszych i starszych. Każdy ma więc szansę kupić coś dla siebie doskonałego.
0 December 23, 2015

Szycie na maszynie

Maszyna do szycia
Źródło: http://noelka1.blox.pl/
Mnóstwo z nas na pewno pamięta ciągle czasy, kiedy w każdym mieszkaniu znajdowała się maszyna do szycia. Sklepy odzieżowe nie proponowały nic specjalnego, zwykle jeden wzór spódnicy i bluzki i jeśli kobieta chciała być modnie i efektownie ubrana musiała brać sprawy w swoje ręce – dosłownie. Nasze mamy i babcie umiały świetnie posługiwać się maszyną do szycia i tworzyły czasem takie cudeńka, że dzisiaj z chęcią same je wkładamy.
0 September 09, 2013

Propozycje od szwedzkiej marki ubraniowej

Kolekcja ubrań Winter Pastel
Autor: Mohito
Źródło: Mohito
Zaraz wiosna, a więc pora zrzucenia z siebie paru warstw ubrań, grubych spodni i puchowych bluz. Jeżeli nie wiesz co na siebie założyć wiosną, ten artykuł został napisany właśnie dla ciebie. Pierwsza rzecz, którą powinnaś uczynić, to pomyśleć nad tym, jakie ubranie jest równolegle bardzo kobiece i jest stworzone akurat do noszenia w cieplejsze dni.
0 September 06, 2013

Bądź piękna podczas nadchodzącego sezonu i dobierz płaszcz do swojego ubrania

Nim lato na stale zamieszka w naszej garderobie musimy zmierzyć się z nadchodząca szybkimi krokami wiosną. Wraz z jej nadejściem poupychajmy w ciemny kąt zimowe rzeczy i otwórzmy nasze serca na wiosenną garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy czapki tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Nim jednak pogoda pozwoli nam wskoczyć w krótkie spódniczki i dopasować do tego bluzki rękawkiem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych grubych, ale delikatnych płaszczykach, które będą w sam raz do wiosennych wyjść do kina.
0 September 05, 2013

Nowa wspaniała kolekcja strojów od H&M.

Kolekcja ubrań
Wybór dobrego ubrania codziennego nie bywa zazwyczaj kwestią prostą. W nowym tysiącleciu ilość możliwości może prawie przyprawiać o długotrwały ból głowy. Spódnicy czy minispódniczki? Wybór ubrania zawsze zależy tu głównie od dobrego gustu oraz pragnień klienta sklepu H&M. Perfekcyjnym posunięciem jest bowiem zakupienie ubrań docenianych przez większość klientów, wzmacnia jego troskę o dobry wygląd.
0 September 05, 2013