bluzki

Co obecnie sprzedają swoim klientom sklepy z ubraniami?

buty
Autor: lambsandivydesigns.com
Źródło: http://www.flickr.com
Moda to wyjątkowo szeroki temat. Obejmuje takie kwestie, jak kurtki damskie przejściowe, szyte z myślą o mężczyznach garnitury czy to, jak dobrać garderobę do posiadanej figury. W każdym sklepie odzieżowym wyszukać można całe mnóstwo propozycji ubraniowych kierowanych zarówno do przedstawicielek płci pięknej, jak i panów, dorosłych i dzieci, młodszych i starszych. Każdy ma więc szansę kupić coś dla siebie doskonałego.
0 December 23, 2015

Szycie na maszynie

Maszyna do szycia
Źródło: http://noelka1.blox.pl/
Część z nas na pewno pamięta nadal czasy, kiedy w każdym domu znajdowała się maszyna do szycia. Sklepy z ubraniami nie proponowały nic ładnego, zwykle jeden wzór spódnicy i bluzki i jeżeli kobieta chciała być modnie i ładnie ubrana musiała wziąć sprawy we własne ręce – dosłownie. Nasze mamy i babcie umiały świetnie posługiwać się maszyną do szycia i tworzyły czasami takie cudeńka, że dzisiaj z chęcią same je wkładamy.
0 September 09, 2013

Propozycje od szwedzkiej marki ubraniowej

Kolekcja ubrań Winter Pastel
Autor: Mohito
Źródło: Mohito
Nadchodzi wiosna, a zatem pora ściągnięcia z siebie kilku warstw ubrań, ocieplanych spodni i polarowych bluz. Jeżeli nie masz pomysłu co na siebie wrzucić wiosną, ten poradnik został napisany specjalnie dla ciebie. Pierwsza rzecz, którą należy uczynić, to podumać nad tym, jakie ubranie jest równolegle niezwykle kobiece i nadaje się akurat do zakładania w słoneczne dni.
0 September 06, 2013

Bądź piękna podczas nadchodzącego sezonu i dobierz płaszcz do swojego ubrania

Nim lato na stale zamieszka w naszej szafie musimy uporać się z zbliżającą się wielkimi krokami wiosną. Wraz z nią poupychajmy w ciemny kąt zimowe ubrania i otwórzmy się na nową garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy kozaki tak, żeby nie straszyły nas do następnego sezonu. Zanim jednak będziemy mogły wskoczyć w szorty i dopasować do tego bluzki bez rękawów, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych grubych, ale delikatnych płaszczach, które będą wyśmienicie nadawać się do wiosennych wyjść do kina.
0 September 05, 2013

Nowa wspaniała kolekcja strojów od H&M.

Kolekcja ubrań
Wybór fajnego ubrania codziennego nie bywa zwyczajowo sprawą banalną. W nowym tysiącleciu ilość możliwości może prawie przyprawiać o długotrwały ból głowy. Bluzki na ramiączkach czy fraki? Wybór ubrania za każdym razem zależy tu głównie od świetnego gustu oraz potrzeb klienta sklepu H&M. Świetnym przedsięwzięciem będzie bowiem zakupienie ubrań cenionych przez grono konsumentów, wzmacnia jego troskę o dobry wygląd.
0 September 05, 2013