bluzki

Co obecnie sprzedają swoim klientom sklepy z ubraniami?

buty
Autor: lambsandivydesigns.com
Źródło: http://www.flickr.com
Moda to wyjątkowo szeroki temat. Obejmuje takie kwestie, jak kurtki damskie przejściowe, szyte z myślą o mężczyznach garnitury czy to, jak dobrać garderobę do posiadanej figury. W każdym sklepie odzieżowym wyszukać można całe mnóstwo propozycji ubraniowych kierowanych zarówno do przedstawicielek płci pięknej, jak i panów, dorosłych i dzieci, młodszych i starszych. Każdy ma więc szansę kupić coś dla siebie doskonałego.
0 December 23, 2015

Szycie na maszynie

Maszyna do szycia
Źródło: http://noelka1.blox.pl/
Mnóstwo z nas na pewno pamięta jeszcze czasy, kiedy w każdym mieszkaniu miała swoje miejsce maszyna do szycia. Sklepy z odzieżą nie oferowały nic specjalnego, najczęściej jeden wzór spódnicy i bluzki i jeżeli kobieta chciała być modnie i ładnie ubrana musiała brać sprawy w swoje ręce – dosłownie. Nasze mamy i babcie potrafiły doskonale posługiwać się maszyną do szycia i potrafiły zaprojektować czasem takie wspaniałości, że dzisiaj chętnie same je nosimy.
0 September 09, 2013

Propozycje od szwedzkiej marki ubraniowej

Kolekcja ubrań Winter Pastel
Autor: Mohito
Źródło: Mohito
Zaraz wiosna, a zatem pora ściągnięcia z siebie kilku warstw ubrań, ocieplanych spodni i puchowych bluz. Jeżeli nie wiesz co na siebie wsunąć wiosną, ten poradnik powstał właśnie dla ciebie. To, co należy uczynić, to podumać nad tym, jakie ubranie jest równocześnie niezwykle kobiece i jest stworzone w sam raz do noszenia w cieplejsze dni.
0 September 06, 2013

Bądź piękna podczas nadchodzącego sezonu i dobierz płaszcz do swojego ubrania

Nim lato na stale zamieszka w naszej garderobie musimy zmierzyć się z nadchodząca szybkimi krokami wiosną. Wraz z jej nadejściem poupychajmy w ciemny kąt zimowe rzeczy i otwórzmy nasze serca na wiosenną garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy czapki tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Nim jednak pogoda pozwoli nam wskoczyć w krótkie spódniczki i dopasować do tego bluzki rękawkiem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych grubych, ale delikatnych płaszczykach, które będą w sam raz do wiosennych wyjść do kina.
0 September 05, 2013

Nowa wspaniała kolekcja strojów od H&M.

Kolekcja ubrań
Wybór dobrego ubrania na każdą okazję nie bywa zazwyczaj sprawą banalną. W nowym tysiącleciu ilość możliwości jest w stanie prawie przyprawiać o długotrwały ból głowy. Bluzki na ramiączkach czy fraki? Wybór ubrania za każdym razem zależy tu głównie od świetnego gustu oraz potrzeb klienta sklepu H&M. Trafionym pomysłem będzie bowiem kupno ubrań docenianych przez grono konsumentów, wzmacnia jego troskę o dobry wygląd.
0 September 05, 2013