bluzki

Co obecnie sprzedają swoim klientom sklepy z ubraniami?

buty
Autor: lambsandivydesigns.com
Źródło: http://www.flickr.com
Moda to wyjątkowo szeroki temat. Obejmuje takie kwestie, jak kurtki damskie przejściowe, szyte z myślą o mężczyznach garnitury czy to, jak dobrać garderobę do posiadanej figury. W każdym sklepie odzieżowym wyszukać można całe mnóstwo propozycji ubraniowych kierowanych zarówno do przedstawicielek płci pięknej, jak i panów, dorosłych i dzieci, młodszych i starszych. Każdy ma więc szansę kupić coś dla siebie doskonałego.
0 December 23, 2015

Szycie na maszynie

Maszyna do szycia
Źródło: http://noelka1.blox.pl/
Mnóstwo z nas na pewno pamięta jeszcze czasy, kiedy w każdym mieszkaniu miała swoje miejsce maszyna do szycia. Sklepy z odzieżą nie oferowały nic specjalnego, najczęściej jeden wzór spódnicy i bluzki i jeżeli kobieta chciała być modnie i ładnie ubrana musiała brać sprawy w swoje ręce – dosłownie. Nasze mamy i babcie potrafiły doskonale posługiwać się maszyną do szycia i potrafiły zaprojektować czasem takie wspaniałości, że dzisiaj chętnie same je nosimy.
0 September 09, 2013

Propozycje od szwedzkiej marki ubraniowej

Kolekcja ubrań Winter Pastel
Autor: Mohito
Źródło: Mohito
Nadchodzi wiosna, a zatem czas zdjęcia z siebie paru warstw ciuchów, ocieplanych spodni i polarowych bluz. Jeżeli nie masz pomysłu co na siebie wrzucić wiosną, ten tekst powstał właśnie dla ciebie. Pierwsza rzecz, którą należy zrobić, to zastanowić się nad tym, jakie ubranie jest jednocześnie mocno kobiece i nadaje się w sam raz do zakładania w cieplejsze dni.
0 September 06, 2013

Bądź piękna podczas nadchodzącego sezonu i dobierz płaszcz do swojego ubrania

Nim lato na stale zamieszka w naszej garderobie musimy zmierzyć się z nadchodząca szybkimi krokami wiosną. Wraz z jej nadejściem poupychajmy w ciemny kąt zimowe rzeczy i otwórzmy nasze serca na wiosenną garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy czapki tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Nim jednak pogoda pozwoli nam wskoczyć w krótkie spódniczki i dopasować do tego bluzki rękawkiem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych grubych, ale delikatnych płaszczykach, które będą w sam raz do wiosennych wyjść do kina.
0 September 05, 2013

Nowa wspaniała kolekcja strojów od H&M.

Kolekcja ubrań
Wybranie fajnego ubrania na każdą okazję nie bywa zwyczajowo sprawą prostą. W nowym tysiącleciu ilość możliwości może prawie przyprawiać o długotrwały ból głowy. Garsonki czy żakiety? Wybór ubrania za każdym razem zależy tu głównie od świetnego gustu oraz pragnień klienta sklepu H&M. Genialnym przedsięwzięciem będzie bowiem nabycie ubrań docenianych przez grono konsumentów, umacnia jego troskę o dobry wygląd.
0 September 05, 2013