kobieta

Co włożyć ? Każda kobieta ma z tym duży kłopot

modna kobieta
Źródło: pixabay.com
Niewątpliwie jak większość kobiet częstokrotnie zajrzałaś do szafy i pomyślałaś – „Znowu nie mam co na siebie włożyć”. To kłopot w zasadzie wszystkich pań, które choć zakupują milion ciuchów na przeróżnego rodzaju okazje, to nie mają odzienia na żadną.
0 April 05, 2016

Zimowe stylizacje na chłodne miesiące dla kobiet

Zimowe trendy- moda damska
Autor: Chris Marchant
Źródło: http://www.flickr.com
Kobiety już teraz mogą przebierać w bogactwie ofert, jeżeli chodzi o zimową modę. Czekają na nie niezwykle dopracowane kolekcje, które zadziwiają na każdym kroku. Idealnie przygotowane zestawy odzieży dla kobiet to świetna jakość, która opłaca się zawsze. Dopracowane w pełni możliwości, które cenione są przez klientki szczególnie, to mnóstwo rewelacyjnych rozwiązań, nie tylko modnych, ale także w dużej mierze wygodnych i ciepłych. To właśnie jest dla pań w najwyższej cenie.
0 December 23, 2013

Agencje artystyczne w Wrocławiu

odzież sportowa
Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Taniec brzucha to genialna zabawa. Bujanie się w rytm muzyki relaksuje. W ciele powstają przeróżne substancje, które polepszają nastrój. Tańczenie świetnie rozwija koordynację motoryczną. Taniec może zużyć ogrom kilokalorii, dzięki czemu prościej utrzymać formę. Trzeba też wspomnieć o fakcie, że towarzyski taniec silnie zbliża tancerzy.
0 September 12, 2013

Wybieranie prezentów to też sztuka

Autor: desi.italy
Kupowanie prezentów dla naszej rodziny i znajomych z różnych okazji to wbrew pozorom niełatwa sztuka, którą nie wszyscy opanowaliśmy w równym stopniu. O tym, jak niefortunne mogą być prezenty, przekonujemy się sami w momencie, kiedy otrzymujemy prezent na urodziny, Święta Bożego Narodzenia, czy z innej okazji. Nasze szafy stają się bogatsze o nowe zestawy rękawiczek, bielizny czy czapek, których nigdy nie założymy, a biblioteczki o poradniki czy biografie, których nigdy nie weźmiemy do ręki.
0 September 09, 2013

Moda damska

Autor: DONNA
Trendy ciągle się modyfikują. Jakby tak zerknąć na to z pewnej odległości, może wydawać się to kuriozalne, że co roku są inne rekomendacje dotyczące tego, co jest ładne.
0 September 08, 2013

Polska moda i dodatki

Sztuka współczesna
Źródło: http://www.sxc.hu/
Polska jest regionem cudownych kobiet, to potwierdzi każdy, kto odwiedza nasz kraj chociaż raz w życiu. Nie dziwi więc, że w Polsce nie brakuje dobrze zapowiadających się modelek i co z tym się wiążę projektantek modowych. Jedną z takich jest niewątpliwie Domi Grzybek. Studentka ASP w Łodzi swą poważną karierę stylistki mody rozpoczęła około roku temu. Jej kreacja cechują się tym, że są one utrzymane w stylu casual, który jest bardzo modny pośród młodych.
0 September 08, 2013

Płaszcze zara to coraz chętniej kupowany produkt przez panny.

W teraźniejszych czasach nie wyobrażam sobie kobiety, która w lodowate dni nie nosi płaszczu. Powiem szczerze, że w współczesnych czasach jest coraz to ogromniejszy wybór jeżeli chodzi o dobór eleganckiego płaszczu. Osobiście preferuję, gdy moja kochana małżonka nosi płaszcze zara. Nie dość, że wygląda w nich prześlicznie to do tego jest to nie drogi wybór.
0 September 05, 2013

Seksowna bielizna - koszulki, komplety, buty

Forex Amandine - koszulka erotyczna
Źródło: Jagna.pl
Już przed naszą erą myślano nad tym co zrobić, by podkreślić piękno kobiecego ciała. Co zrobić, by kobiety były w oczach mężczyzn bardziej tajemnicze, niezwykłe, zmysłowe. Co kraj to obyczaj - również w tym temacie. Kobiety arabskie ukrywają się za swoim strojem, starożytne Egipcjanki nacierały się wonnymi olejkami, współczesne kobiety malują się, opalają, dbają o sylwetkę, by czuć się dobrze we własnej skórze, ale też po to, by podobać się mężczyznom.
0 September 05, 2013