Rozmiar

Bluzy dla kobiet oraz buty dla panów - co jest obecnie modne?

kozaki
Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme
W obecnych czasach można bawić się modą. Nikt już nie spogląda z ukosa, bo jakaś osoba włożyła na siebie czerwone dresy, zieloną koszulę w paski i do tego szpilki. Dziś każdy może nosić, co chce. Choć nie każdy stawia na aż tak ekstrawaganckie opcje. Na szczęście panie wreszcie przekonały się, że bluzy też im pasują. Dlatego panie kupują bluzy damskie rozpinane. To idealne rozwiązanie na chłodniejsze dni. Poza tym bluzy rozpinane przydają się do ćwiczeń, czy to na siłowni czy też na podwórku.
0 January 21, 2016

Szlafroki satynowe będą bardzo pociągające

sklep z odzieżą
Autor: Seth Anderson
Źródło: http://www.flickr.com
Co chcemy sobie nabyć?. Zanim udamy się do sklepu musimy się namyślić które ubrania nas zainteresują i co pragniemy sobie kupić.
0 January 04, 2016

Kolorowe skarpety okazują się być bardzo modne

kolorowe skarpetki
Autor: http://socktok.pl/
Źródło: http://socktok.pl/
Nie powinniśmy być przewidywalni. Są ludzie, którzy zakładają tylko białe skarpetki, bez względu na to czy posiadają na sobie długie czy krótkie spodnie. Są znowu tacy, którzy noszą tylko czarne i nawet do krótkich spodni nie uda się ich namówić, że mają ubierać coś jaśniejszego.
0 September 29, 2015

Eleganckie sukienki na wiosnę

Autor: Charles Vögele
Dziewczyny od dawna dążyły do tego, aby wyglądać bardzo dobrze. Dobór odpowiedniego ubrania to zawiła rzecz. Wymaga od nas wiedzy zwłaszcza o sobie. Musimy wiedzieć, co należy maskować, a co podkreślać. Stylizacja to nie jest prosty temat, lecz wystarczy pamiętać parę nieskomplikowanych reguł. W ubiorze najważniejsza jest równowaga. Jeżeli mamy luźny dół, to będzie przylegająca góra. I na odwrót.
0 October 11, 2013