Rozmiar

Bluzy dla kobiet oraz buty dla panów - co jest obecnie modne?

kozaki
Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme
W obecnych czasach możemy bawić się modą. Nikt już nie spogląda z ukosa, bo jakaś osoba ma na sobie fioletowe dresy, żółtą koszulę w paski i do tego obcasy. W dzisiejszych czasach każdy może ubierać, co mu się podoba. Choć nie każdy stawia na aż tak szalone rozwiązania. Na szczęście panie w końcu pojęły, że bluzy również są dla nich. Dlatego kobiety wybierają dla siebie bluzy damskie rozpinane. To świetne rozwiązanie na chłodniejsze dni. Dodatkowo bluzy rozpinane przydają się do ćwiczeń, czy to na siłowni czy też na świeżym powietrzu.
0 January 21, 2016

Szlafroki satynowe będą bardzo pociągające

sklep z odzieżą
Autor: Seth Anderson
Źródło: http://www.flickr.com
Co chcemy sobie nabyć?. Zanim udamy się do sklepu musimy się namyślić które ubrania nas zainteresują i co pragniemy sobie kupić.
0 January 04, 2016

Kolorowe skarpety okazują się być bardzo modne

skarpetki dziewczęce
Autor: fenwench
Źródło: http://www.flickr.com
Okazują się być dzieci, które ubierają jedynie jasne skarpetki, bez względu na to czy posiadają na sobie długie czy krótkie spodnie.
0 September 29, 2015

Eleganckie sukienki na wiosnę

Autor: Charles Vögele
Dziewczyny od zawsze dążyły do tego, aby prezentować się świetnie. Dobór dobrego stroju to zawiła sprawa. Wymaga od nas wiedzy przede wszystkim o sobie. Musimy wiedzieć, co trzeba zakrywać, a co eksponować. Stylizacja to nie jest łatwy obszar, lecz wystarczy pamiętać kilka łatwych zasad. W ubiorze ważna jest równowaga. Gdy mamy luźny dół, to będzie wąska góra. I na odwrót.
0 October 11, 2013