Rozmiar

Bluzy dla kobiet oraz buty dla panów - co jest obecnie modne?

kozaki
Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme
W obecnych czasach można bawić się modą. Nikt już nie spogląda z ukosa, bo jakaś osoba włożyła na siebie czerwone dresy, żółtą koszulę w paski i do tego szpilki. Dziś każdy może ubierać, co chce. Chociaż nie każdy stawia na aż tak szalone rozwiązania. Na szczęście panie wreszcie przekonały się, że bluzy również są dla nich. Dlatego panie wybierają dla siebie bluzy damskie rozpinane. To idealne rozwiązanie na chłodniejsze dni. Dodatkowo bluzy rozpinane okazują się przydatne do ćwiczeń, czy to na siłowni albo na świeżym powietrzu.
0 January 21, 2016

Szlafroki satynowe będą bardzo pociągające

sklep z odzieżą
Autor: Seth Anderson
Źródło: http://www.flickr.com
Które ubrania nas interesują?. Nim wybierzemy się do sklepu musimy się zastanowić które ubrania nas zainteresują oraz co chcemy sobie kupić.
0 January 04, 2016

Kolorowe skarpety okazują się być bardzo modne

kolorowe skarpetki
Autor: http://socktok.pl/
Źródło: http://socktok.pl/
Nie powinniśmy być przewidywalni. Są ludzie, którzy zakładają tylko białe skarpetki, bez względu na to czy posiadają na sobie długie czy krótkie spodnie. Są znowu tacy, którzy noszą tylko czarne i nawet do krótkich spodni nie uda się ich namówić, że mają ubierać coś jaśniejszego.
0 September 29, 2015

Eleganckie sukienki na wiosnę

Autor: Charles Vögele
Dziewczyny od dawna dążyły do tego, aby wyglądać bardzo dobrze. Dobór odpowiedniego ubrania to zawiła rzecz. Wymaga od nas wiedzy zwłaszcza o sobie. Musimy wiedzieć, co należy maskować, a co podkreślać. Stylizacja to nie jest prosty temat, lecz wystarczy pamiętać parę nieskomplikowanych reguł. W ubiorze najważniejsza jest równowaga. Jeżeli mamy luźny dół, to będzie przylegająca góra. I na odwrót.
0 October 11, 2013