stylizacje

Szlafroki satynowe będą bardzo pociągające

sklep z odzieżą
Autor: Seth Anderson
Źródło: http://www.flickr.com
Które ubrania nas interesują?. Nim wybierzemy się do sklepu musimy się zastanowić które ubrania nas zainteresują oraz co chcemy sobie kupić.
0 January 04, 2016

Co każda z kobiet powinna trzymać w swojej szafie? Jakie ciuchy z pewnością powinny się tam znaleźć?

moda
Źródło: pixabay.com
Moda damska to temat na długie opowieści. Jak moda bowiem, to natychmiastowo kojarzy się z wielką szafą młodej dziewczyny, jak i dojrzałej kobiety. Pojawia się jednak taki moment, że trzeba zajrzeć do szafy, ażeby się przekonać, czy wszystkie ubrania są faktycznie konieczne? A jak tak, to jakie w sumie zawsze powinny znaleźć się w szafie? Na pewno biała bluzka, gdyż pasuje do wszystkiego i jest przydatna w każdej okoliczności. Możemy w niej udać się do miasta, na plotki z koleżankami czy rodzinną uroczystość.
0 November 30, 2015

Jak zaakcentować swoją kobiecość?

Mokasyny z kolekcji DEICHMANN
Autor: DEICHMANN
Źródło: DEICHMANN
Wiele kobiet ma ogromny problem ze swoją kobiecością. Napotykają duże kłopoty, by ją podkreślić właściwym ubiorem, czy dodatkiem. A przecież naprawdę warto to czynić. Po to przyroda obdarowała nas takimi wdziękami, byśmy mogły mieć z nich użytek. Naturalnie, znajdą się pośród nas takie kobiety, które lepiej odnajdują się w stylizacji chłopczycy. Ale co z resztą kobiet, które nie wiedzą, jak się kobieco ubrać? Spróbujemy omówić parę podstawowych zasad.
0 October 05, 2013

Moda a damska bielizna

Autor: Karen Ellis
Niektórzy ludzie lubią sobie pożartować, że biustonosz jest konieczny pani, by oszukiwać faceta. Od zarania dziejów znaczny rozmiar biustu jest kochany przez męską część populacji, zatem niewiasty próbują zatuszować ewentualne niedostatki natury.
0 July 16, 2013