trampki

Kobiece i męskie obuwie na różne sytuacje

Damskie szpilki
Autor: Heppin.com
Źródło: Heppin.com
Panie mają wiele par butów. Można stwierdzić, że każda kobieta ma pasujące obuwie na różne okazje. Panowie również mają buty pasujące do różnych sytuacji.
0 January 28, 2016

Szlafroki satynowe będą bardzo pociągające

sklep z odzieżą
Autor: Seth Anderson
Źródło: http://www.flickr.com
Co chcemy sobie nabyć?. Zanim udamy się do sklepu musimy się namyślić które ubrania nas zainteresują i co pragniemy sobie kupić.
0 January 04, 2016

Świat markowych produktów

converse
Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Spotkać się można wśród ludzi ze zdaniem, że kupowanie markowych rzeczy jest bez sensu, bo przecież są mniej kosztowne, równie ładne i różniące się tylko „metką”. Oczywiście tak nie jest. Oryginalne rzeczy owszem, kosztują więcej, lecz płacimy za wysoką jakość, doskonałe wykonanie, a nie za nazwę na metce.
0 October 14, 2013

Znakomite ceny przepięknych torebek od H&M.

Szczególne ciekawe modele, które w dziale buty h&m spotkać można wraz z wprowadzeniem następnej kolekcji, budzą spore zaciekawienie zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Trend w kolekcji męskiej, jaki dostrzeżony został już jakiś czas temu, czyli noszone przez mężczyzn i chłopców torby h&m. Uprzednio nie budziło to zbyt dobrych konotacji w środowisku, jednak użyteczność toreb sprawia, że zwyczaje ulegają zmianom. Komfort, jakiego zaznać mogą aktualnie także klienci h&m płci męskiej, powoduje, że torby h&m zamawiane są w ilości wielu egzemplarzy. Rozmaite buty h&m, zaczynając od szpilek, przez koturny aż do trampek dostać można w nowej, wiosennej kolekcji 2013.
0 September 06, 2013